Transferové obrázky

Informace

Slevy

Transferové obrázky Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
  • Momentálně vyprodáno. Transferový obrázek na textil 25 x 35 cm. Vhodný na jakýkoli bavlněný textil i s příměsí elastanu, džínovinu atd. Nevhodné na syntetické materiály. Textil s aplikací lze prát na 30 stupňů, naruby, program jemné praní. Při praní v ruce prát též naruby, jen lehce vyždímat, nekroutit! Aby nedošlo k poškození obrázku.  Textil s aplikací...

    86,00 Kč
  • Transferový obrázek na textil 25 x 35 cm. Vhodný na jakýkoli bavlněný textil i s příměsí elastanu, džínovinu atd. Nevhodné na syntetické materiály. Textil s aplikací lze prát na 30°, naruby, program jemné praní. Při praní v ruce prát též naruby, jen lehce vyždímat, nekroutit. Textil s aplikací žehlíme po rubu.Nevhodné pro děti do 3 let.

    79,00 Kč
  • Transferový obrázek na textil 25 x 35 cm. Vhodný na jakýkoli bavlněný textil i s příměsí elastanu, džínovinu atd. Nevhodné na syntetické materiály. Textil s aplikací lze prát na 30 stupňů, naruby, program jemné praní. Při praní v ruce prát též naruby, jen lehce vyždímat, nekroutit! Aby nedošlo k poškození obrázku.  Textil s aplikací žehlíme po rubové straně.

    86,00 Kč
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek