Krajky, stuhy, korálkové šňůry, juta

Informace

Slevy

Krajky, stuhy, korálkové šňůry, juta

Krajky, stuhy, korálkové šňůry, juta a organza. Jedním slovem textilní galanterie. Všelijaké ty drobnosti, které ozvláštní vaše výrobky a podpoří vaše kreativní tvoření. Krajky použijete třeba ke zkrášlení oblečení, polštářků, ale třeba soch z Powertexu. Stužka se vždycky hodí. Třeba na velikonoční pomlázku nebo zavěšení dekorací. Korálkové a pe...

Krajky, stuhy, korálkové šňůry, juta a organza. Jedním slovem textilní galanterie. Všelijaké ty drobnosti, které ozvláštní vaše výrobky a podpoří vaše kreativní tvoření. Krajky použijete třeba ke zkrášlení oblečení, polštářků, ale třeba soch z Powertexu. Stužka se vždycky hodí. Třeba na velikonoční pomlázku nebo zavěšení dekorací. Korálkové a perlové šňůry dodají vašemu tvoření lesk a šmrnc, juta se hodí ke všemu přírodnímu. Organza zase dodá vašim výrobkům nádech lehkosti. Záleží jen na vás, do čeho se pustíte. Přejeme mnoho tvůrčích nápadů. :-)

Zobrazit

Krajky, stuhy, korálkové šňůry, juta Počet produktů: 44

Podkategorie

  • Krajky

    Bavlněné krajky poslouží jako ozdoba při textilní tvorbě, ale i při výrobě rozličných dekorací. Můžete je také použít při práci s textilními tužidly Powertex nebo Textilní tužidlo Fabric Hardener od firmy Daily ART.

  • Stuhy
  • Korálkové šňůry

    Korálkové a perlové šňůry dodají lesk a jiskru vašim dekoracím. Vánoční koule nebo polystyrenová vajíčka ozdobená technikou decoupage zavěšená na perlové šňůrce vypadají úchvatně. Plastové korálky na šňůrce zase podtrhnou krásu svatebních dekorací. Určitě stojí za vyzkoušení. 

  • Juta
  • Organza
  • Aranžovací tkaniny
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 44 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 44 položek