FIXY, LINERY, MARKERY, TOUCH

Informace

Slevy

FIXY, LINERY, MARKERY, TOUCH

Touch twin marker designérské fixy jsou kreslící pomůcka, která obsahuje inkoust na bázi alkoholu. Jsou rychleschnoucí, netoxické, voděodolné a bez zápachu. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé. Popisovače TOUCH Twin Marker umožňují rozsah různých  tlouštěk čar, větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo o...

Touch twin marker designérské fixy jsou kreslící pomůcka, která obsahuje inkoust na bázi alkoholu. Jsou rychleschnoucí, netoxické, voděodolné a bez zápachu. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé. Popisovače TOUCH Twin Marker umožňují rozsah různých  tlouštěk čar, větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru brání kutálení se po pracovní ploše a umožňuje pohodlné odložení bez zbytečných a nechtěných šmouh. Speciálně navržený bezpečnostní uzávěr pevně drží na popisovači a zabraňuje poškození hrotu. Díky speciální technologii výroby je zajištěn plynulý a přesný tok inkoustu. Inkoust i hroty lze opětovně doplňovat a měnit. Jsou perfektním doplňkem pro práci designérů a výtvarníků. Pochází z oficiální distribuce. Výrobce ShinHAN ART Materials Inc.

Touch Twin Marker Brush jsou štětečkové oboustranné fixy (markery). Jsou ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Mají vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Fixy mají na jedné straně tvárný štětec a na druhé široký plochý hrot. K dostání v sadách i jednotlivě. Pochází z oficiální distribuce. Výrobce ShinHAN ARTMaterials Inc.

Fixy Chameleon jsou inovativní fixy na alkoholové bázi, které umožní měnit tón v jedné barvě pomocí integrovaného blenderu v těle fixu. Oboustranný - štěteček a kulatý hrot. S fixem můžete vytvářet 3D efekty, barevné přechody, zvýrazňovat, stínovat a blendovat. Fix lze použít více způsoby. Tónování - pro požadovaný efekt nasaďte na barevný hrot nebo štěteček fixu nástavec s blenderem, který je součástí fixu, tak aby se hroty spojily. Tón barvy závisí na délce nasátí blendovacího média. Po sejmutí blenderu můžete začít vybarvovat. Barvit tak začnete jemným tónem, který postupně přechází do tmavšího tónu až po základní barvu fixy.
Míchání barev - blendování - pomocí tónovacího fixu Chameleon Color Tones Pens a barevných nástavců Chameleon Color Tops docílíte plynulého přechodu z jedné barvy do druhé. Fixy Chameleon lze také použít jako klasický fix.

Tenké barevné jemné linery Fineliner Graphix se vyznačují vysokou kvalitou. Pigmentová tuš je na vodní bázi. Barvy jsou světlostálé a bez zápachu. Síla hrotu je 0,5 mm. Jsou ideální pro ilustrace, skicování, pro jemné detaily. Vhodné pro jakýkoliv papír. Výrobek německé firmy Marabu.

Akvarelové popisovače Aqua Pen Graphix od německé firmy Marabu jsou oboustranné fixy s pigmentovým inkoustem na vodní bázi. Jsou  světlostálé, rozmývatelné vodou a bez zápachu. Mají zářivé a jasné barvy. Každý popisovač má dva různé hroty. Jeden je štětečkový a druhý tenký obrysový. Popisovače jsou určené k malování a kreslení na akvarelové papíry, nejlépe 250-300g/m. K dostání jednotlivě nebo v sadách, které jsou cenově výhodnější. Rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Kvalitní dokumentní popisovače, linery od firem Marvy Uchida a Nevskaya Palitra, Sonnet obsahují voděodolný inkoust černé barvy, který se nerozpíjí a nerozmývá. Jsou vhodné pro ilustrace, přesné kreslení a psaní. Po aplikaci rychle zasychají, takže je lze použít i ve smíšených médiích nebo v kombinaci s akvarelovými barvami a kvašovými barvami. Hrot lineru poskytuje čistou a přesnou linii v jakémkoliv úhlu psaní. Nabízíme v různých velikostech. Linery pochází z oficiální distribuce a pro svou kvalitu jsou velmi oblíbené. Jistě zaujmou i vás. V naší nabídce najdete také levnější dokumentní popisovače od českého výrobce Centropen. Jsou vhodné pro běžné psaní do kanceláře, domácnosti nebo do školy.  

Brush sign pen artist od japonské firmy Pentel jsou profesionální a vůbec nejtenčí štětečkové popisovače, jaké lze na našem trhu sehnat. Jejich štěteček je dokonalý, tenký, trvanlivý a vždy se vrátí do původního tvaru. Zanechává velmi tenkou stopu, pokud přitlačíme, je stopa silnější. Inkoust je na vodní bázi, rozmývatelný a odolný světlu. Tyto barevné štětečkové popisovače se skvěle hodí pro kaligrafii, krasopsaní, ale i pro kreslení. Štětečkové popisovače Brush sign pen artist pochází z oficiální distribuce. Věříme, že vás jejich kvalita a výrazné barvy osloví tak jako nás jistě si je zamilujete.

Štětečkové popisovače Artist Brush od japonské firmy Marvy Uschida jsou vhodné na všechny druhy papíru. Jsou na vodní bázi, rozmývatelné a rychleschnoucí v úžasných 72 odstínech. Chceme-li docílit plynulého barevného přechodu, použijeme k rozmývání barev  blender nebo vodní štětec. Barvy jsou jedinečné, zářivé, světlostálé a dokonalé. Štětečkový hrot je unikátní, vyrobený ze speciálních vláken, která se neroztřepí. Pomocí štětečkových popisovačů Marvy můžeme vytvářet úzké linky nebo vyplňovat barevné plochy, záleží na náklonu štětce. Skvěle se hodí k vytváření komiksů, krasopísma a ilustrací. Věříme, že stejně jako my objevíte kouzlo těchto štětečkových fixů.

Sketch marker Graphix jsou oboustranné popisovače na alkoholové bázi. Silnější zkosený hrot je široký 1-7 mm a druhý tenký 1 mm. Mají jasné rychleschnoucí barvy bez toluenu a xylenu. Tónování pomocí překrýváním odstínů. Ideální pro ilustrace, skicování, modely atd. Používají se pro speciální nesavé papíry. Nevhodné pro děti do 3 let. Hledáte-li kvalitní popisovač pro Vaši práci, Sketch marker od Marabu je pro Vás tou ideální volbou díky své kvalitě a neposlední řadě i nižší ceně. 

Permanentní popisovače Graphix od německé firmy Marabu. Popisovače jsou oboustranné s hrotem 1-2 mm a 0,5 mm. Jsou na alkoholové bázi, barvy jsou rychleschnoucí, voděodolné a otěruvzdorné. Používáme ke kresbě na hladké papíry, lze je také použít na všechny hladké a neporézní materiály. Dokonale ladí s alkoholovými inkousty, neboť inkousty se maluje na speciální papír a to je přesně ten povrch, který permanentním popisovačům vyhovuje. K dostání v sadách nebo jednotlivě. V sadách však jsou levnější. Popisky k jednotlivým popisovačům pro vás teprve připravujeme. :-)

Zobrazit

FIXY, LINERY, MARKERY, TOUCH Počet produktů: 525

Podkategorie

 • TOUCH Twin marker sady

  Touch twin marker, designérské fixy jsou kreslící pomůcka, která obsahuje inkoust na bázi alkoholu. Je rychleschnoucí, netoxický, voděodolný a bez zápachu. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé. Popisovače TOUCH Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru brání kutálení se po pracovní ploše a umožňuje pohodlné odložení bez neúmyslných šmouh. Speciálně navržený bezpečnostní uzávěr pevně drží na popisovači a zabraňuje poškození hrotu. Díky speciální technologii výroby je zajištěn plynulý a přesný tok inkoustu. Inkoust i hroty lze opětovně doplňovat a měnit. Jsou perfektním doplňkem pro práci designérů a výtvarníků. Pochází z oficiální distribuce. 

 • TOUCH Twin marker BRUSH

  Touch Twin Marker Brush jsou štětečkové oboustranné fixy (markery). Jsou ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Mají vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Fixy mají na jedné straně tvárný štětec a na druhé široký plochý hrot. K dostání v sadách i jednotlivě. Pochází z oficiální distribuce.

 • LINERY UMĚLECKÉ

  Kvalitní dokumentní linery od firem Marvy Uchida, ShinHan, Faber Castell, Marabu a Nevskaya Palitra. Obsahují voděodolný inkoust, který se nerozpíjí a nerozmývá. Jsou vhodné pro ilustrace, přesné kreslení a psaní. Po aplikaci rychle zasychají, takže je lze použít i ve smíšených médiích nebo v kombinaci s akvarelovými barvami a kvašovými barvami. Hrot lineru poskytuje čistou a přesnou linii v jakémkoliv úhlu psaní. Nabízíme v různých velikostech. Linery pochází z oficiální distribuce a pro svou kvalitu jsou velmi oblíbené. Jistě zaujmou i vás. V naší nabídce najdete také levnější dokumentní linery od českého výrobce Centropen. Jsou vhodné pro běžné psaní do kanceláře, domácnosti nebo do školy.  

 • Sketch marker GRAPHIX

  Sketch marker Graphix jsou oboustranné popisovače na alkoholové bázi. Silnější zkosený hrot je široký 1-7 mm a druhý tenký 1 mm. Mají jasné rychleschnoucí barvy bez toluenu a xylenu. Tónování pomocí překrýváním odstínů. Ideální pro ilustrace, skicování, modely atd. Používají se pro speciální nesavé papíry. Nevhodné pro děti do 3 let. Hledáte-li kvalitní popisovač pro Vaši práci, Sketch marker od Marabu je pro Vás tou ideální volbou díky své kvalitě a neposlední řadě i nižší ceně.

 • Štětečkové fixy PENTEL

  Štětečkové fixy Brush sign pen artist od japonské firmy Pentel jsou profesionální a vůbec nejtenčí štětečkové popisovače, jaké lze na našem trhu sehnat. Jejich štěteček je dokonalý, tenký, trvanlivý a vždy se vrátí do původního tvaru. Zanechává velmi tenkou stopu, pokud přitlačíme, je stopa silnější. Inkoust je na vodní bázi, rozmývatelný a odolný světlu. Tyto barevné štětečkové popisovače se skvěle hodí pro kaligrafii, krasopsaní, ale i pro kreslení. Štětečkové popisovače Brush sign pen artist pochází z oficiální distribuce. Věříme, že vás jejich kvalita a výrazné barvy osloví tak jako nás jistě si je zamilujete.

 • Štětečkové fixy MARVY

  Štětečkové popisovače Artist Brush od japonské firmy Marvy Uschida jsou vhodné na všechny druhy papíru. Jsou na vodní bázi, rozmývatelné a rychleschnoucí v úžasných 72 odstínech. Chceme-li docílit plynulého barevného přechodu, použijeme k rozmývání barev  blender nebo vodní štětec. Barvy jsou jedinečné, zářivé, světlostálé a dokonalé. Štětečkový hrot je unikátní, vyrobený ze speciálních vláken, která se neroztřepí. Pomocí štětečkových popisovačů Marvy můžeme vytvářet úzké linky nebo vyplňovat barevné plochy, záleží na náklonu štětce. Skvěle se hodí k vytváření komiksů, krasopísma a ilustrací. Věříme, že stejně jako my objevíte kouzlo těchto štětečkových fixů. 

 • Akvarelové fixy MARABU

  Akvarelové fixy Aqua Pen Graphix od německé firmy Marabu jsou oboustranné popisovače s pigmentovým inkoustem na vodní bázi. Jsou  světlostálé, rozmývatelné vodou a bez zápachu. Mají zářivé a jasné barvy. Každý popisovač má dva různé hroty. Jeden je štětečkový a druhý tenký obrysový. Popisovače jsou určené k malování a kreslení na akvarelové papíry, nejlépe 250-300g/m. K dostání jednotlivě nebo v sadách, které jsou cenově výhodnější. Rozhodně stojí za vyzkoušení. 

 • Permanentní fixy

  Permanentní fixy Graphix od německé firmy Marabu. Popisovače jsou oboustranné s hrotem 1-2 mm a 0,5 mm. Jsou na alkoholové bázi, barvy jsou rychleschnoucí, voděodolné a otěruvzdorné. Používáme ke kresbě na hladké papíry, lze je také použít na všechny hladké a neporézní materiály. Dokonale ladí s alkoholovými inkousty, neboť inkousty se maluje na speciální papír a to je přesně ten povrch, který permanentním popisovačům vyhovuje. K dostání v sadách nebo jednotlivě. Doporučujeme vyzkoušet. 

 • Lihové metalické fixy

  Lihové metalické fixy od firmy Schneider jsou popisovače, které mají syté výrazné barvy. Krásně vyniknou zejména na černém nebo tmavém podkladu. Šířka stopy je 1-2 mm. Určitě stojí za vyzkoušení.

 • Fixy pro děti

  Dětské fixy od firmy Faber Castell v praktických a hezkých kovových krabičkách. Součástí sad jsou i barevné konektory, kterými můžete spojit více fixek k sobě a malovat tak třeba dvěma fixami naráz. Krabičky jsou ve tvaru kabelky, autobusu nebo truhly a pomohou Vašim dětem uchovávat fixy na jednom místě. Najdete zde i fixy od firmy Centropen nebo Primo, či foukací fixy. 

 • Chameleon fixy sady

  Fixy Chameleon jsou inovativní fixy na alkoholové bázi, které umožní měnit tón v jedné barvě pomocí integrovaného blenderu v těle fixu. Oboustranný - štěteček a kulatý hrot. S fixem můžete vytvářet 3D efekty, barevné přechody, zvýrazňovat, stínovat a blendovat. Fix lze použít více způsoby. Tónování - pro požadovaný efekt nasaďte na barevný hrot nebo štěteček fixu nástavec s blenderem, který je součástí fixu, tak aby se hroty spojily. Tón barvy závisí na délce nasátí blendovacího média. Po sejmutí blenderu můžete začít vybarvovat. Barvit tak začnete jemným tónem, který postupně přechází do tmavšího tónu až po základní barvu fixy.
  Míchání barev - blendování - pomocí tónovacího fixu Chameleon Color Tones Pens a barevných nástavců Chameleon Color Tops docílíte plynulého přechodu z jedné barvy do druhé. Fixy Chameleon lze také použít jako klasický fix.

 • TOUCH Twin marker...

  Touch Twin Marker jsou jednotlivé designérské oboustranné fixy na alkoholové bázi. Vhodné též pro výtvarníky, grafiky, studenty výtvarných škol. Fixy mají jeden hrot tenký a druhý široký a plochý. Nejsou štětečkové. Jejich velikými přednostmi je rovnoměrný a plynulý tok barvy, rychle zasychají, nedochází u nich k nechtěnému rozmazání barvy rukou nebo třeba pravítkem. Hroty jsou vyměnitelné, inkoust lze doplnit. Dodáváme je ve 204 odstínech. Tyto markery mají krásný elegantní design a ergonomický tvar. Tělo mají hranaté a tak se vám nerozkutálí po pracovní ploše. Ve srovnání s ostatními uměleckými markery jsou cenově dostupné. Určitě i vás osloví svou kvalitou a širokou barevnou škálou. Pochází z oficiální distribuce korejské renomované firmy s tradicí ShinHan ART Materials. 

 • Doplňky
 • Touch Twin marker...
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 525 položek
 • Touch Twin Marker Brush 120 Black Shinhan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Má vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Fixa má na jedné straně tvárný štětec a na...

  108,00 Kč
 • Touch Twin Marker Brush 0 Blender Shinhan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Má vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Fixa má na jedné straně tvárný štětec a na...

  108,00 Kč
 • Touch Twin Marker Brush 24 ks štětečkové oboustranné fixy ShinHan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Mají vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Blender je možné...

  2 576,00 Kč
 • Touch Twin marker 36 ks oboustranné základní odstíny ShinHan. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé popisovače TOUCH Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru braní kutálení se po pracovní ploše a umožňuje pohodlné odložení bez neúmyslných šmouh. Speciálně...

  3 046,00 Kč
 • Touch Twin marker 24 ks oboustranné základní odstíny ShinHan. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé popisovače TOUCH Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru braní kutálení se po pracovní ploše a umožňuje pohodlné odložení bez neúmyslných šmouh. Speciálně...

  2 029,00 Kč
 • Touch Twin Marker Brush 12 ks štětečkové oboustranné fixy ShinHan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Mají vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Blender je možné...

  1 288,00 Kč
 • Rychlý náhled
  5 152,00 Kč 5 474,00 Kč

  Touch Twin Marker Brush 48 ks štětečkové oboustranné fixy ShinHan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Mají vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Blender je možné...

  5 152,00 Kč 5 474,00 Kč
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  4 995,00 Kč 5 394,00 Kč

  Touch Twin marker 60 ks sada v kufříku ShinHan. ZAVÁDĚCÍ CENA! Touch Twin marker 60 ks sada oboustranných fixů v kufříku ShinHan. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé popisovače TOUCH Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru braní kutálení se po pracovní...

  4 995,00 Kč 5 394,00 Kč
  Sleva!
 • Popisovače metalické sada 6 kusů obrysové APLI. V této sadě naleznete 6 popisovačů v nádherných metalických odstínech. Každý popisovač navíc ještě zvýrazňuje písmo stříbrných obrysem, který vytváří pěkný a zajímavý finální výsledek. Kulaté hroty 5,5 mm. Sada obsahuje: 1x žlutý, 1x oranžový, 1x růžový, 1x modrý, 1x světle modrý a 1x šedý popisovač. Vhodné...

  376,00 Kč
 • Fixy dětské sada 33 kusů kovový míč Faber Castell. Tyto fixy umožňují vzájemné spojování pomocí klipů. Syté barvy s inkoustem na vodní bázi. V této sadě naleznete 33 odstínů fix a 10 klipů a navíc velice originální kovovou kazetu v podobě fotbalového míče, kterou si děti zkrátka zamilují. Jedná se o výrobek německé renomované firmy Faber Castell.

  476,00 Kč
 • Momentálně vyprodáno! Fixy dětské sada 33 kusů kovový autobus Faber Castell. Tyto fixy umožňují vzájemné spojování pomocí klipů. Syté barvy s inkoustem na vodní bázi. V této sadě naleznete 33 odstínů fix a 10 klipů a navíc velice originální kovovou kazetu v podobě autobusu, kterou si děti zkrátka zamilují. Jedná se o výrobek německé renomované firmy Faber...

  476,00 Kč
 • Touch Twin Marker 6 ks oboustranné šedé teplé odstíny ShinHan. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé popisovače TOUCH Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru braní kutálení se po pracovní ploše a umožňuje pohodlné odložení bez neúmyslných šmouh. Speciálně...

  499,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 525 položek