AKRYLOVÉ FIXY, 3D PERA, KONTURY

Informace

AKRYLOVÉ FIXY, 3D PERA, KONTURY

Akrylové popisovače POSCA, YONO a Schneider se staly v současné době fenoménem a těší se veliké oblibě všech, kteří malují na kamínky. Můžete je však použít také na různé povrchy, kupříkladu na dřevo, odlitky ze sádry nebo samotvrdnoucích hmot, papír, lepenku, plátno. Akrylové popisovače získaly svou oblibu především pro snadnou manipulaci, kryc...

Akrylové popisovače POSCA, YONO a Schneider se staly v současné době fenoménem a těší se veliké oblibě všech, kteří malují na kamínky. Můžete je však použít také na různé povrchy, kupříkladu na dřevo, odlitky ze sádry nebo samotvrdnoucích hmot, papír, lepenku, plátno. Akrylové popisovače získaly svou oblibu především pro snadnou manipulaci, krycí schopnosti, stálost barev, snadnost nanášení. Ocení je především ti, kteří si nejsou příliš jistí tahem štětce a přitom chtějí dosáhnout krásných obrázků a kontur. Chcete-li docílit třpytivou glitrovou konturu na jakýkoliv povrch, včetně textilu, prohlédněte si Glitrová pera 3D od firmy Daily ART. Osloví vás nejen svou kvalitou, ale také úžasnou cenou. Přinášíme vám akrylové popisovače v různých šířkách, jednotlivě i v sadách v prověřené kvalitě a obrovském množství, ze kterého si jistě vyberete. V nabídce máme značky YONO od Marabu, POSCA a Schneider.

Zobrazit

AKRYLOVÉ FIXY, 3D PERA, KONTURY Počet produktů: 299

Podkategorie

 • Akrylové popisovače...

  AKRYLOVÉ POPISOVAČE Marabu jsou vynikající volbou pro malování na kamínky. Můžete s nimi však dekorovat různý povrch, tedy dřevo, papír, lepenka, polystyren, plast, odlitky ze sádry nebo samotvrdnoucí hmoty. Tyto akrylové popisovače si zamilujete pro jejich kvalitu, stálost a krycí schopnost barev. Perfektní kvalita německé firmy Marabu, která je dlouholetým lídrem na poli kreativních materiálů a barev. 

 • Akrylové popisovače...

  AKRYLOVÉ POPISOVAČE o síle stopy 2 mm se skvěle hodí pro malování na kamínky, dřevo, plast, papír a lepenku. Mají syté, výrazné a světlostálé barvy. Tyto akrylové popisovače mají výbornou krycí schopnost. Vynikající poměr kvalita a cena. Patentovaná technologie Molotow.

 • Sady akrylových...
 • Akrylové metalické...

  Akrylové metalické linery, to je perfektní volba především pokud chcete docílit metalických kontur u svých výrobků. Snadno se s nimi pracuje, mají nádherné světlostálé barvy. Lze je použít na kamínky, dřevo, dokonce i na textil, hedvábí a plátno, odlitky ze sádry a samotvrdnoucí hmoty. Jsou naprosto ideální na tvoření tečkovaných mandal, barvy krásně kopečkují a nebo pokud chcete vyrobit nějaké nápisy na svých výrobcích. Špičková kvalita německé firmy Marabu za rozumné ceny. 

 • Akrylové 3D linery

  Akrylový 3D liner použijte, pokud chcete získat opravdu 3D plastickou, vystouplou stopu. Určitě oceníte snadnou práci při použítí na dřevo, kámen, lepenku, papír, plátno a textil. Při použití na textil je třeba fixovat teplem.  Jak na to najdete u každého výrobku. Na trhu nenajdete výraznější 3D akrylový liner, než tyto od německé firmy Marabu. Perfektní kvalita za rozumnou cenu.

 • Akrylové popisovače...
 • Kontury Univerzální...
 • Akrylové popisovače Posca
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 299 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 299 položek