MALOVÁNÍ NA SKLO A PORCELÁN

Informace

Slevy

MALOVÁNÍ NA SKLO A PORCELÁN

Kvalitní barvy na sklo GLAS ART jsou v současné době velmi žádané a populární. Přinášíme vám kvalitní barvy od německé firmy Marabu. Barvy jsou transparentní, vitrážní, odolné slinám a otěru. Nanášíme je na umytý a odmaštěný podklad. Obrázek můžeme zvýraznit konturou nebo popisovačem (fixou) na sklo a porcelán. Barvy na sklo zasychají přibližně ...

Kvalitní barvy na sklo GLAS ART jsou v současné době velmi žádané a populární. Přinášíme vám kvalitní barvy od německé firmy Marabu. Barvy jsou transparentní, vitrážní, odolné slinám a otěru. Nanášíme je na umytý a odmaštěný podklad. Obrázek můžeme zvýraznit konturou nebo popisovačem (fixou) na sklo a porcelán. Barvy na sklo zasychají přibližně po třiceti minutách, nemusíme vypalovat. Chceme-li je lépe fixovat, například skleničky, které běžně používáme, vložíme je na 30 minut do trouby na 150 stupňů C. Malované sklo dáváme do myčky nejdříve po třech dnech, to proto, aby se barvy lépe ustálily. Myjeme při teplotě maximálně 40 stupňů C.

Barvy na porcelán Marabu jsou vysoce kvalitní, krycí a neprůhledné barvy. Jsou ihned připravené k použití, stačí je jen zamíchat a můžete nanášet na umytý předmět, třeba hrníček, vázičku. Velikou výhodou je, není třeba je vypalovat a přesto skvěle drží. Zasychají přibližně třicet minut. Do myčky je můžeme vložit nejdříve po třech dnech. Chceme-li však fixaci urychlit, vypalujeme v troubě přibližně 30 minut na 150 stupňů C. Barvy tedy vypalovat můžeme, ale nemusíme. Vypálené jsou k použití ihned, nevypálené po třech dnech. 

Popisovače na sklo a porcelán Marabu jsou vlastně kvalitní fixy, jejichž barva skvěle drží na skle i porcelánu. Barvy jsou vzájemně mísitelné. Před použitím je potřeba s nimi zatřepat, promíchat a přidržet hrotem na podložce kolmo dolů. Necháme barvu natékat do hrotu a malujeme. Pokud barva v popisovači dochází, opět promícháme, zatlačíme na hrot a necháme napustit barvu. Fix je tak připraven pro další použití. Malování je vhodné i pro děti. 

Reliéfní pasta na sklo a porcelán, kontura je barva, kterou není třeba vypalovat. Lze je s úspěchem kombinovat s barvami na sklo Marabu GLAS, Marabu GLAS ART a s barvami Marabu Porcelán. Podrobný popis najdete u každé konkrétní kontury.

Sady na sklo a porcelán Marabu jsou praktické sady, v nichž máte vše co k malování na sklo a porcelán potřebujete, tedy barvy, štětec a popisovač. Jsou skvělým tipem na dárek.

Zobrazit

MALOVÁNÍ NA SKLO A PORCELÁN Počet produktů: 100

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 100 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 100 položek