GRAFICKÉ PAPÍRY

Informace

Slevy

GRAFICKÉ PAPÍRY Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Očekáváme dodání. Grafické papíry Fabriano Unica jsou ekonomickou verzí kvalitních papírů pro tisk - struktura a vlastnosti nejsou tak dokonalé jako například u papírů Tiepolo a Rosaspina, avšak stále jsou vhodné i pro profesionály a naprosto dostačující pro amatérské účely. Papíry Unica jsou vyráběny z 50% bavlny a 50% celulózy, vhodné jsou pro linoryt,...

  53,00 Kč
 • Momentálně vyprodáno! Grafické papíry Fabriano Unica jsou ekonomickou verzí kvalitních papírů pro tisk - struktura a vlastnosti nejsou tak dokonalé jako například u papírů Tiepolo a Rosaspina, avšak stále jsou vhodné i pro profesionály a naprosto dostačující pro amatérské účely. Papíry Unica jsou vyráběny z 50% bavlny a 50% celulózy, vhodné jsou pro...

  53,00 Kč
 • Grafický papír Rosaspina bílý 220g 70x100cm Fabriano Grafické papíry Rosaspina od renomovaného italského výrobce Fabriano patří celosvětově vůbec k těm nejžádanějším v této kategorii. Přijatelná cena, vysoká kvalita z nich dělají jednoduše ideální produkt pro profesionály, studenty i amatéry. 

  95,00 Kč
 • Grafické papíry Rosaspina od renomovaného italského výrobce Fabriano patří celosvětově vůbec k těm nejžádanějším v této kategorii. Přijatelná cena, vysoká kvalita z nich dělají jednoduše ideální produkt pro profesionály, studenty i amatéry. 

  95,00 Kč
 • Grafický papír Rosaspina bílý 285g 70x100 cm Grafické papíry Rosaspina od renomovaného italského výrobce Fabriano patří celosvětově vůbec k těm nejžádanějším v této kategorii. Přijatelná cena, vysoká kvalita z nich dělají jednoduše ideální produkt pro profesionály, studenty i amatéry. 

  133,00 Kč
 • Očekáváme dodání. Grafický papír Rosaspina krémový 285g 70x100 cm Grafické papíry Rosaspina od renomovaného italského výrobce Fabriano patří celosvětově vůbec k těm nejžádanějším v této kategorii. Přijatelná cena, vysoká kvalita z nich dělají jednoduše ideální produkt pro profesionály, studenty i amatéry. 

  124,00 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek