Šablony

Informace

Slevy

Šablony

Plastové šablony používáme k dekorování různých povrchů. Pomocí šablon můžeme zdobit třeba textil, dřevo, malířská plátna, bavlněná trička, tašky, batohy, polštářky. Nejprve na textil nastříkáme dočasné lepidlo, přiložíme plastovou šablonu a pak jen nanášíme barvu. Buď obyčejným štětcem, tupovacím štětcem nebo stříkáme barvu ve spreji. Může to b...

Plastové šablony používáme k dekorování různých povrchů. Pomocí šablon můžeme zdobit třeba textil, dřevo, malířská plátna, bavlněná trička, tašky, batohy, polštářky. Nejprve na textil nastříkáme dočasné lepidlo, přiložíme plastovou šablonu a pak jen nanášíme barvu. Buď obyčejným štětcem, tupovacím štětcem nebo stříkáme barvu ve spreji. Může to být Fashion shimmer od firmy Marabu nebo inkoust na vodní bázi Vintage spray od firmy Daily ART. Šablonu pak jednoduše sundáme, lepidlo je přece jen dočasné. Šablony používáme také při kombinovaných technikách, tzv. Mixed media. Šablonu přiložíme na jakýkoliv pevný podklad, dřevo, MDF, kámen, beton, malířské plátno na MDF desce a podobně. Opět je vhodné použít dočasné lepidlo a přes šablonu pomocí špachtle nanášíme rozličné strukturovací pasty, strukturovací pěny, šablonové pasty. Šablonu můžeme obtisknout celou nebo jen její části. Výsledkem budete přímo nadšeni. A jen ještě na okraj technická poznámka k dočasnému lepidlu. Důvodem proč jej používáme je snaha o to, aby se barva či strukturovací pasta nedostala pod šablonu. Okraje vzoru pak budou mít ostré kontury. V opačném případě budou kontury rozmazané a to přece nechceme. Váš obrázek pak bude vypadat jako od profesionálů. :-) 

Zobrazit

Šablony Počet produktů: 137

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 137 položek
 • Momentálně nedostupné. Plastová šablona Spící krása od firmy Stamperia o rozměrech 20 x 25 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem. Tloušťka šablony 0,25 mm.

  136,00 Kč
 • Plastová šablona ve formátu A5. Pomocí šablony a vhodných barev vykouzlíte moc hezké pozadí na jakémkoliv povrchu, např. dřevo, textil, beton, atd. Šablonu přiložte na dekorovaný povrch a pomocí tupovacího štětce, houbičky nebo špachtle naneste barvu nebo strukturovací pastu nebo pěnu. Poté šablonu ihned omyjte a uložte. Šablona je pak připravena k...

  76,00 Kč
 • Plastová šablona Romantický kůň s květinami od firmy Stamperia o rozměrech 21 x 29,7 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  169,00 Kč
 • Plastová šablona Romantické bordury od firmy Stamperia o rozměrech 21 x 29,7 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  169,00 Kč
 • Plastová šablona Poštovní známky a motýl od firmy Stamperia o rozměrech 21 x 29,7 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  169,00 Kč
 • Dočasně nedostupné. Plastová šablona Spící krása abeceda od firmy Stamperia o rozměrech 20 x 25 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  136,00 Kč
 • Momentálně vyprodáno! Plastová šablona Steampunkový mechanismus od firmy Stamperia o rozměrech 20 x 25 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  136,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Plastová šablona Alice a rámečky od firmy Stamperia o rozměrech 20 x 25 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  136,00 Kč
 • Plastová šablona Břečťan a historie od firmy Stamperia o rozměrech 20 x 25 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  136,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Plastová šablona Ornamenty a písmo od firmy Stamperia o rozměrech 20 x 25 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  136,00 Kč
 • Momentálně nedostupné, očekáváme dodání. Plastová šablona Krajky love for you od firmy Stamperia o rozměrech 20 x 25 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  136,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Plastová šablona Alice a hodiny od firmy Stamperia o rozměrech 20 x 25 cm. Používáme se strukturovacími pastami, sametovými pastami nebo šablonovými pastami, které nanášíme špachtlí nebo akrylovými barvami a nebo barvami na textil, které nanášíme štětcem nebo tupovacím štětcem.

  136,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 137 položek