AKVARELOVÉ BARVY

Informace

Slevy

AKVARELOVÉ BARVY

Akvarelové barvy jsou vyrobené ze směsi pigmentů a pojidla arabské gumy rozpustné ve vodě. Profesionálové ocení mistrovské a cenově příznivé značky White Nights v tubách či pánvičkách nebo korejské akvarelové barvy Shinhan ART. Středně pokročilým jsou určeny studiové barvy značky Ladoga, Renesans nebo Rosa. Dětem přinášíme značku Sonnet. Akvarel...

Akvarelové barvy jsou vyrobené ze směsi pigmentů a pojidla arabské gumy rozpustné ve vodě. Profesionálové ocení mistrovské a cenově příznivé značky White Nights v tubách či pánvičkách nebo korejské akvarelové barvy Shinhan ART. Středně pokročilým jsou určeny studiové barvy značky Ladoga, Renesans nebo Rosa. Dětem přinášíme značku Sonnet. Akvarelové barvy jsou nástrojem, kterým se snadno vytvoří svěží a průsvitná malba, a to buď vzájemným rozpíjením a mísením barev nebo postupným přidáváním barevných vrstev na předchozí zaschlé vrstvy. Máme pro Vás kvalitní akvarelové barvy přímo z oficiální distribuce. V našem obchodě najdete i zajímavé akvarelové barvy v sadách za akční cenu! U nás si jistě vyberete :)

Zobrazit

AKVARELOVÉ BARVY Počet produktů: 630

Podkategorie

 • WHITE NIGHTS PÁNVIČKY...

  V současné době do vyprodání zásob! WHITE NIGHTS AKVARELOVÉ BARVY V PÁNVIČKÁCH St. Petersburg. Ceny od 44,- Kč. Jednotlivé profesionální tuhé umělecké  akvarelové barvy v pánvičkách o obsahu 2,5 ml. Jde o nejrozšířenější typ a příbuzné starých známých vodovek. Jsou to vlastně obdélníkové plastové nádobky, pánvičky plné suché barvy, které ředíme a rozmýváme vodou. Tuhé akvarely jsou praktické, trvanlivé, snadno přenosné. Uchováváme je v kovových nebo plastových krabičkách, přičemž víčko krabičky poslouží jako paleta na rozmíchávání barev. K aktivaci vám postačí kápnout na pánvičku trochu vody. V našem obchodě pro vás máme kompletní sortiment akvarelových barev  jednotlivě ve 101 odstínech, včetně všech novinek. Tradiční značka White Nights Nevskaya Palitra je záruka kvality, sytosti barev a světlostálosti. Akvarelové barvy, které si zamilujete. Akvarelové barvy máme v dostatečném množství a to jak v e-shopu, tak na prodejně. Pojďte s námi objevovat půvab této nestárnoucí techniky. 

 • WHITE NIGHTS TUBY 10 ml

  V současné době do vyprodání zásob! AKVARELOVÉ BARVY V TUBÁCH WHITE NIGHTS St. Petersburg. Vynikající profesionální umělecké akvarelové barvy v tubě  White Nights je akvarel, který si prostě zamilujete. Skladem máme kompletní nabídku 97 odstínů, včetně všech novinek. A to jak v e-shopu, tak na prodejně. Receptura každé barvy je naprosto jedinečná svým individuálním složením. Akvarelové barvy v tubě White Nights  obsahují zvýšený podíl velmi jemně mletých pigmentů, který umožňuje dosáhnout extrémní průhlednosti při zachování úžasné sytosti barev. Čisté barvy, blízké barevnému spektru jsou vzájemně mísitelné, čímž docílíte bohatou škálu dalších nových odstínů. Akvarelové barvy v tubách jsou světlostálé, díla malovaná akvarelovými barvami White Nights  si zachovají svou barevnost po dobu více než 100 let. Všechny akvarelové barvy ze série White Nights jsou bezpečné a samozřejmě certifikované. Tuby mají hustější pastovitou konzistenci, ve srovnání s akvarelovými barvami v pánvičkách jsou mnohem krémovější a hladší. Nemusíte je ředit vodou, ale můžete. Jsou okamžitě připraveny k použití, stačí jen z tuby vymáčknout na paletu trochu barvy a hned můžete malovat. Nevadí, když nespotřebujete vymačkanou barvu hned. Můžete ji na paletě nechat a kdykoliv ji zaktivovat přidáním vody. Akvarelové barvy v tubě White Nights jsou vhodné pro malbu na papíry větších formátů a pro míchání nových barevných odstínů. Samozřejmě jimi můžete plnit prázdné pánvičky. Jelikož je malba akvarelovými barvami naší velikou láskou, rádi se s vámi podělíme. Proto v naší kamenné prodejně i zde v e-shopu naleznete kompletní sortiment akvarelových barev v tubách, včetně všech novinek. Věříme, že vás krása akvarelových barev zaujme tak, jako nás. :-)

 • ShinHanart PWC...

  Profesionální akvarelové barvy v tubách od korejské firmy ShinHan ART obsahují velmi jemně mleté pigmenty. Barvy jsou syté, výrazné a svou konzistencí se liší od značky White Nights. Transparentními se stávají až při větším naředění. Rozhodně však stojí za vyzkoušení.

 • Renesans PůLPÁNVIČKY...

  Akvarelové barvy polské firmy Renesans v půlpánvičkách o objemu 1,5 ml.

 • AKVARELOVÉ SADY

  White Nights jsou sady profesionálních akvarelových barev v tubičkách nebo pánvičkách. Ladoga a Sonet jsou určeny začínajícím umělcům.  Nově jsme do naší nabídky zařadili sady profesionálních akvarelových barev značky  ShinHan. Rozhodně je z čeho vybírat.

 • AKVARELOVÉ ŠTĚTCE

  Akvarelové štětce mají svá specifika. Jde o štětce, které do sebe umí nasát velké množství vody. Na této stránce pro vás máme připraveno nepřeberné množství jak přírodních, tak syntetických akvarelových štětců a to za velice příznivou cenu. Z přírodních štětců najdete v naší nabídce klasiku štětec veverka, červená kuna, sobol Kolinsky a v neposlední řadě nepřeberné množství syntetických štětců, které jsou však uzpůsobeny pro malování akvarelem.

 • PAPÍRY A BLOKY NA AKVAREL

  Papíry a bloky na akvarel. Cena od 10,- Kč. V naší nabídce naleznete širokou škálu jednotlivých papírů a bloků na akvarel od 75 g až po 640 g. Papíry lisované za studena Cold press i za tepla Hot press, papíry celulózové, s příměsí bavlny, ale i stoprocentní bavlnu, ve formátu od A6 až po A3. Bloky lepené i s volnými listy. Výrobky italské firmy Fabriano, ruské Nevskaya Palitra St. Peterburg nebo Palazzo. U nás si vyberou začátečníci i profesionální výtvarníci. 

 • Média k akvarelu

  Chcete při malování akvarelovými barvami vyzkoušet něco nového a vylepšit svou techniku? Doporučujeme vám podívat se na akvarelová média. Třeba maskovací médium dodá vašim malbám nový rozměr. Příjemnou zábavu. :-)

 • DOPLŇKY K AKVARELU

  Doplňky k akvarelovým barvám. Přinášíme Vám doplňky k akvarelovým barvám. Pouzdra, palety, samotné pánvičky, lepící pásky. Prostě pomůcky, bez nichž se při malování akvarelovými barvami neobejdete, neboť technika akvarelu má své specifické požadavky a nároky. Přejeme příjemné brouzdání. :-)

 • Vodovky

  Vodovky jako předchůdci akvarelu. Myslíte, že akvarelové barvy nejsou nic pro vás? Netroufáte si nebo se vám nechce investovat? Zkuste to nejdříve s kvalitními vodovkami. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 630 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 630 položek