AKVARELOVÉ BARVY

Informace

Slevy

AKVARELOVÉ BARVY

Akvarelové barvy jsou vyrobené ze směsi pigmentů a pojidla arabské gumy rozpustné ve vodě. Jsou to v podstatě velmi kvalitní vodovky, některé jsou s přidaným medem, říkáme jim medové. Příkladem medových akvarelových barev je značka Ladoga.  Akvarelové barvy jsou nástrojem, kterým se snadno vytvoří svěží a průsvitná malba, a to buď vzájemným rozp...

Akvarelové barvy jsou vyrobené ze směsi pigmentů a pojidla arabské gumy rozpustné ve vodě. Jsou to v podstatě velmi kvalitní vodovky, některé jsou s přidaným medem, říkáme jim medové. Příkladem medových akvarelových barev je značka Ladoga.  Akvarelové barvy jsou nástrojem, kterým se snadno vytvoří svěží a průsvitná malba, a to buď vzájemným rozpíjením a mísením barev nebo postupným přidáváním barevných vrstev na předchozí zaschlé vrstvy. Máme pro Vás kvalitní akvarelové barvy přímo z oficiální distribuce. Profesionálové ocení značky White Nights nebo korejské akvarelové barvy ShinHan Art. Naopak dětem je určena značka Sonnet. V našem obchodě najdete i zajímavé akvarelové barvy v sadách za akční cenu! U nás si jistě vyberete :)

Zobrazit

AKVARELOVÉ BARVY Počet produktů: 609

Podkategorie

 • WHITE NIGHTS PÁNVIČKY...

  Do vyprodání zásob! AKVARELOVÉ BARVY V PÁNVIČKÁCH WHITE NIGHTS St. Petersburg. Ceny od 44,- Kč. Jednotlivé profesionální umělecké  akvarelové barvy v pánvičkách o obsahu 2,5 ml. Jedná se o tuhé akvarelové barvy. Jde o nejrozšířenější typ a příbuzné starých známých vodovek. Jsou to vlastně obdélníkové plastové nádobky, pánvičky plné suché barvy, které obvykle prodáváme v celých sadách v kovové, plastové nebo dřevěné krabičce. Tuhé akvarelové barvy jsou praktické, trvanlivé, snadno přenosné a části krabičky poslouží jako paleta na rozmíchávání barev. K aktivaci vám postačí kápnout na pánvičku trochu vody. V našem obchodě pro vás máme kompletní sortiment akvarelových barev  jednotlivě ve 101 odstínech, včetně všech novinek. Tradiční značka White Nights Nevskaya Palitra je záruka kvality, sytosti barev a světlostálosti. Akvarelové barvy, které si zamilujete. Akvarelové barvy máme v dostatečném množství a to jak v e-shopu, tak na prodejně. Pojďte s námi objevovat půvab této nestárnoucí techniky. Akvarelové barvy vám odešleme v den objednávky. 

 • WHITE NIGHTS TUBY 10 ml

  Do vyprodání zásob! AKVARELOVÉ BARVY V TUBÁCH WHITE NIGHTS St. Petersburg. Profesionální umělecké akvarelové barvy v tubě  White Nights. Akvarel, který si zamilujete. Skladem máme kompletní nabídku 97 odstínů akvarelových barev White Nights, včetně všech novinek. A to jak v e-shopu, tak na prodejně. Receptura každé barvy je naprosto jedinečná svým individuálním složením. Akvarelové barvy v tubě White Nights  obsahují zvýšený podíl pigmentů, který umožňuje dosáhnout extrémní průhlednosti při zachování úžasné sytosti barev. Čisté barvy, blízké barevnému spektru jsou vzájemně mísitelné, čímž docílíte bohatou škálu dalších odstínů. Akvarelové barvy v tubách jsou světlostálé, díla malovaná akvarelovými barvami White Nights  si zachovají svou barevnost po dobu více než 100 let. Všechny akvarelové barvy ze série White Nights jsou bezpečné a samozřejmě certifikované. Akvarelové barvy v tubách mají hustější pastovitou konzistenci, ve srovnání s akvarelovými barvami v pánvičkách jsou mnohem krémovější a hladší. Nemusíte je ředit vodou, ale můžete. Jsou okamžitě připraveny k použití, stačí jen z tuby vymáčknout na paletu trochu barvy a hned můžete malovat. Nevadí, když nespotřebujete vymačkanou barvu hned. Můžete ji na paletě nechat a kdykoliv ji zaktivovat přidáním vody. Akvarelové barvy v tubě White Nights doporučujeme pro malování na papíry větších formátů, pro míchání barevných roztoků. Samozřejmě jimi můžete plnit prázdné pánvičky. Jelikož je malba akvarelovými barvami naší velikou láskou, rádi se s vámi podělíme. Proto v naší kamenné prodejně i zde v e-shopu naleznete kompletní sortiment akvarelových barev v tubách, včetně všech novinek. Věříme, že vás krása akvarelových barev zaujme tak, jako nás. A pamatujte, nejsou zde žádná omezení. :-)

 • ShinHanart PWC...

  Profesionální akvarelové barvy v tubách od korejské firmy ShinHan ART pro vás připravujeme V prodejně již k dostání.

 • Renesans PůLPÁNVIČKY...

  Akvarelové barvy polské firmy Renesans v půlpánvičkách o objemu 1,5 ml.

 • AKVARELOVÉ SADY

  White Nights jsou sady profesionálních akvarelových barev v tubičkách nebo pánvičkách. Ladoga a Sonet jsou určeny začínajícím umělcům.  Nově jsme do naší nabídky zařadili sady profesionálních akvarelových barev značky  ShinHan. Rozhodně je z čeho vybírat.

 • AKVARELOVÉ ŠTĚTCE

  Akvarelové štětce mají svá specifika. Jde o štětce, které do sebe umí nasát velké množství vody. Na této stránce pro vás máme připraveno nepřeberné množství jak přírodních, tak syntetických akvarelových štětců a to za velice příznivou cenu. Z přírodních štětců najdete v naší nabídce klasiku štětec veverka, červená kuna, sobol Kolinsky a v neposlední řadě nepřeberné množství syntetických štětců, které jsou však uzpůsobeny pro malování akvarelem.

 • PAPÍRY A BLOKY NA AKVAREL

  Papíry a bloky na akvarel. Cena od 10,- Kč. V naší nabídce naleznete širokou škálu jednotlivých papírů a bloků na akvarel od 75 g až po 640 g. Papíry lisované za studena Cold press i za tepla Hot press, papíry celulózové, s příměsí bavlny, ale i stoprocentní bavlnu, ve formátu od A6 až po A3. Bloky lepené i s volnými listy. Výrobky italské firmy Fabriano, ruské Nevskaya Palitra St. Peterburg nebo Palazzo. U nás si vyberou začátečníci i profesionální výtvarníci. 

 • Média k akvarelu

  Chcete při malování akvarelovými barvami vyzkoušet něco nového a vylepšit svou techniku? Doporučujeme vám podívat se na akvarelová média. Třeba maskovací médium dodá vašim malbám nový rozměr. Příjemnou zábavu. :-)

 • DOPLŇKY K AKVARELU

  Doplňky k akvarelovým barvám. Přinášíme Vám doplňky k akvarelovým barvám. Pouzdra, palety, samotné pánvičky, lepící pásky. Prostě pomůcky, bez nichž se při malování akvarelovými barvami neobejdete, neboť technika akvarelu má své specifické požadavky a nároky. Přejeme příjemné brouzdání. :-)

 • Vodovky

  Vodovky jako předchůdci akvarelu. Myslíte, že akvarelové barvy nejsou nic pro vás? Netroufáte si nebo se vám nechce investovat? Zkuste to nejdříve s kvalitními vodovkami. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 609 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 609 položek