AKVARELOVÉ BARVY

Informace

Slevy

AKVARELOVÉ BARVY

Akvarelové barvy. Akvarelové barvy jsou vyrobené ze směsi pigmentů a pojidla arabské gumy rozpustné ve vodě. Jsou to v podstatě velmi kvalitní vodovky, některé jsou s přidaným medem, říkáme jim medové. Příkladem jsou medové akvarelové studiové barvy Ladoga.  Akvarelové barvy jsou nástrojem, kterým se snadno vytvoří svěží a průsvitná malba, a to ...

Akvarelové barvy. Akvarelové barvy jsou vyrobené ze směsi pigmentů a pojidla arabské gumy rozpustné ve vodě. Jsou to v podstatě velmi kvalitní vodovky, některé jsou s přidaným medem, říkáme jim medové. Příkladem jsou medové akvarelové studiové barvy Ladoga.  Akvarelové barvy jsou nástrojem, kterým se snadno vytvoří svěží a průsvitná malba, a to buď vzájemným rozpíjením a mísením barev nebo postupným přidáváním barevných vrstev na předchozí zaschlé vrstvy. Máme pro Vás kvalitní akvarelové barvy přímo z oficiální distribuce. Profesionálové ocení značky White Nights St. Peterburg nebo korejské akvarelové barvy Shinhan Art. Najdete u nás i zajímavé akvarelové barvy v sadách za akční cenu! U nás si jistě vyberete :)

Zobrazit

AKVARELOVÉ BARVY Počet produktů: 483

Podkategorie

 • JEDNOTLIVÉ AKVARELY

  AKVARELOVÉ BARVY jednotlivé. Nabízíme jednotlivé profesionální umělecké akvarelové barvy v tubách, pánvičkách a půlpánvičkách značek White Nights a Renesans. Milovníci akvarelových barev si u nás přijdou na své. Akvarelové barvy Nevskaya Palitra White Nights totiž patří ke světové špičce. Obsahují kvalitní pigmenty. Barvy jsou světlostálé, syté a výrazné v mnoha nádherných odstínech.  Skladem máme kompletní sortiment akvarelových barev, včetně všech novinek. A to jak v naší kamenné prodejně, tak na e-shopu. Odesíláme ihned. Akvarely White Nights rozhodně stojí za vyzkoušení.

 • AKVARELOVÉ SADY

  Akvarelové barvy v sadách. Největší výběr akvarelových barev v Praze. V našem kamenném obchodě i zde na e-shopu naleznete sady akvarelových barev značek White Nights, Ladoga i Sonnet od výrobce Nevskaya Palitra a profesionální akvarelové barvy od výrobce ShinHan Art a to v rozličném provedení. Akvarelové barvy v tubách i pánvičky. Akvarelové sady v plastové, kovové nebo dřevěné krabičce. Na výběr máte sady akvarelových barev od 9 kusů v plastové krabičce do 48 kusů ve dřevě. Rozhodně je z čeho vybírat. Přejeme příjemnou zábavu.

 • AKVARELOVÉ ŠTĚTCE

  Akvarelové štětce mají svá specifika. Jde o štětce, které do sebe umí nasát velké množství vody. Na této stránce pro vás máme připraveno nepřeberné množství jak přírodních, tak syntetických akvarelových štětců a to za velice příznivou cenu. Z přírodních štětců najdete v naší nabídce klasiku štětec veverka, červená kuna, sobol Kolinsky a v neposlední řadě nepřeberné množství syntetických štětců, které jsou však uzpůsobeny pro malování akvarelem.

 • PAPÍRY A BLOKY NA AKVAREL

  Papíry a bloky na akvarel. Cena od 14,- Kč. V naší nabídce naleznete širokou škálu jednotlivých papírů a bloků na akvarel od 75 g až po 640 g. Papíry lisované za studena Cold press i za tepla Hot press, papíry celulózové, s příměsí bavlny, ale i stoprocentní bavlnu, ve formátu od A6 až po A3. Bloky lepené i s volnými listy. Výrobky italské firmy Fabriano, ruské Nevskaya Palitra St. Peterburg nebo Palazzo. U nás si vyberou začátečníci i profesionální výtvarníci. 

 • Média k akvarelu

  Chcete při malování akvarelovými barvami vyzkoušet něco nového a vylepšit svou techniku? Doporučujeme vám podívat se na akvarelová média. Třeba maskovací médium dodá vašim malbám nový rozměr. Příjemnou zábavu. :-)

 • DOPLŇKY K AKVARELU

  Doplňky k akvarelovým barvám. Přinášíme Vám doplňky k akvarelovým barvám. Pouzdra, palety, samotné pánvičky, lepící pásky. Prostě pomůcky, bez nichž se při malování akvarelovými barvami neobejdete, neboť technika akvarelu má své specifické požadavky a nároky. Přejeme příjemné brouzdání. :-)

 • Vodovky

  Vodovky jako předchůdci akvarelu. Myslíte, že akvarelové barvy nejsou nic pro vás? Netroufáte si nebo se vám nechce investovat? Zkuste to nejdříve s kvalitními vodovkami. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 483 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 483 položek