Speciální lepidla

Informace

Slevy

Speciální lepidla

Slepit jedním lepidlem všechny materiály většinou nelze. Proto vám přinášíme lepidla speciální, určená ke konkrétním druhům materiálů. Věříme, že najdete co hledáte.

Speciální lepidla Počet produktů: 46

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 46 položek
 • Klovatina umělá 110g KOH-I-NOOR. Vhodná pro lepení papíru, pro modelářské práce, pro použití v kanceláří, škole i doma. Lepidlo není toxické, vhodné pro pro děti. Díky praktickému aplikátoru přesně víte, kam lepidlo nanášíte. Předností klovatiny je také, že ji lze vyprat při 40 °C. Neobsahuje rozpouštědla. 

  94,00 Kč
 • Lepidlo extra silné 30 ml Stamperia. Rychleschnoucí lepidlo, které je určeno k lepení na všechny povrchy jako je látka, dřevo, plast, plsť, dlaždice, MDF. Nevhodné pro děti. Italský výrobek renomované firmy Stamperia. Praktické balení s aplikátorem. 

  129,00 Kč
 • Vteřinové lepidlo gelové 3x1g. Vhodné na většinu materiálů - kov, porcelán, dřevo, plasty, kůže, guma, po zaschnutí je lepidlo transparentní. Uschovejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poranění očí. Dráždí kůži, může dráždit i dýchací cesty. Používejte v dobře větraných prostorech. 

  68,00 Kč
 • Vteřinové lepidlo 3x1g. Vhodné na většinu materiálů - kov, porcelán, dřevo, plasty, kůže, guma, po zaschnutí je lepidlo transparentní. Uschovejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poranění očí. Dráždí kůži, může dráždit i dýchací cesty. Používejte v dobře větraných prostorech. 

  46,00 Kč
 • Vteřinové lepidlo gelové 2x3g. Vhodné na většinu materiálů - kov, porcelán, dřevo, plasty, kůže, guma, po zaschnutí je lepidlo transparentní. Uschovejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poranění očí. Dráždí kůži, může dráždit i dýchací cesty. Používejte v dobře větraných prostorech. 

  76,00 Kč
 • Vteřinové lepidlo 2x3g. Vhodné na většinu materiálů - kov, porcelán, dřevo, plasty, kůže, guma, po zaschnutí je lepidlo transparentní. Uschovejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné poranění očí. Dráždí kůži, může dráždit i dýchací cesty. Používejte v dobře větraných prostorech. 

  52,00 Kč
 • Lepidlo univerzální silné 30 g UHU. Čiré, silné lepidlo s mimořádnou přilnavostí. Lze jej použít pro jednostranné lepení nebo pro oboustranné lepení. Lepidlo je obzvlášť vhodné pro viditelné spoje a průhledné materiály. Lepivý film zůstává elastický , odolný vůči UV záření a nestává se křehkým. Lze jej také použít pod vodou. např pro folie PVC. Použití...

  144,00 Kč
 • Lepící kostky žvýkačky 42 kusů Faber Castell. Speciální lepící hmota, elastická guma je určená pro snadné lepení plakátů, letáků a drobných předmětů. Výborně drží na hladkém povrchu. Vypadá jako žvýkačka, dá se však snadno odstranit. Jak na to? Utrhněte kousek hmoty, lehce promněte v ruce až hmota změkne a naneste na rohy lepeného materiálu. Pak lehce...

  69,00 Kč
 • Chemoprén univerzální 50 ml Pattex. Lepí dřevo, tvrzené plasty, kůži, gumu, kov, textil, překližku a jiné materiály. Nevhodné na polystyren, teflon, měkčené PVC, PP, PE. Návod na použití: Lepidlo naneste na obě očištěné plochy , vrstvu lepidla nechte odvětrat 10 až 15 minut, poté lepené plochy spojte  a silně přitiskněte k sobě cca na 3 sekundy. Nevhodné...

  104,00 Kč
 • Lepidlo na porcelán a keramiku 3g UHU. Jedná se o speciální vteřinové, velmi silné lepidlo na porcelán a keramiku. Vhodné pro lepení a opravy malých ploch. Toto lepidlo není vhodné pro lepení PP, PE a teflonu. Lepené části musí být rovné, suché, odmaštěné a čisté a musí přesně přiléhat. Lepidlo naneste pouze na jednu stranu a přitlačte k sobě. Skladujte...

  129,00 Kč
 • Univerzální lepidlo 35g Uhu. Krystalicky čiré a snadno použitelné na všechny slepitelné materiály jako je: dřevo, kov, plsť, kůže, keramika, papír, karton, textil, porcelán, mramor, korek. Použití: Naneste na jednu stranu a přitlačte. Není vhodné pro děti. Vyvarujte se kontaktu s ohněm. Zamezte vdechování par. Obsahuje methyl-acetát. Vysoce hořlavé!

  79,00 Kč
 • Vteřinové lepidlo 3 x 1 g Uhu super glue ultra fast minis. Jedná se o extrémně pevné sekundové lepidlo v praktických 1 g tubách. Optimální kvalita pro jednoduchou aplikaci. Lepí: porcelán, plasty, keramiku, kov, dřevo a gumu. Není vhodné na PE, PP, pěnový polystyren a textil. Použití: lepené části musí být čisté, odmaštěné a suché. Lepidlo aplikujte na...

  98,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 46 položek