LEPIDLA A LAKY

Informace

Slevy

LEPIDLA A LAKY

Každý z nás občas potřebuje něco přilepit nebo nalakovat. Proto vám přinášíme nepřeberné množství lepidel, laků, papírové lepící pásky, izolepy, oboustranné lepící pásky či lepidla v praktickém strojku. Lepidla a laky na dekupáž, laky na závěrečnou ochranu obrazů, zkrátka různá lepidla a laky na cokoliv. Konkrétní způsob použití najdete v popisu...

Každý z nás občas potřebuje něco přilepit nebo nalakovat. Proto vám přinášíme nepřeberné množství lepidel, laků, papírové lepící pásky, izolepy, oboustranné lepící pásky či lepidla v praktickém strojku. Lepidla a laky na dekupáž, laky na závěrečnou ochranu obrazů, zkrátka různá lepidla a laky na cokoliv. Konkrétní způsob použití najdete v popisu u každého výrobku. Lepidla a laky v nádobce jsou na vodní bázi a jsou vhodné především k lepení papíru, ubrousků nebo rýžového papíru. Laky ve spreji jsou vítaným pomocníkem všude tam, kde není žádoucí mít viditelné stopy po tahu štětcem, chrání před působení světla a vlhkosti. Podívejte se, určitě zde najdete svého praktického pomocníka. :-)

Zobrazit

LEPIDLA A LAKY Počet produktů: 77

Podkategorie

  • Lepidla a laky ve spreji

    Lepidla a laky ve spreji používáme všude tam, kde je třeba vytvořit ochrannou vrstvu proti vlivům vlhkosti nebo světla. A zároveň nejsou žádoucí viditelné tahy štětcem. Použití na malířské plátno, dřevo, kov, kamínky.

  • Speciální lepidla

    Slepit jedním lepidlem všechny materiály většinou nelze. Proto vám přinášíme lepidla speciální, určená ke konkrétním druhům materiálů. Věříme, že najdete co hledáte.

  • Lepící pásky

    Papírové lepící pásky  mají všestranné využití. Používáme je při výrobě soch z Powertexu a obalení drátěné konstrukce. Nebo na přilepení papíru k podkladové desce, třeba u akvarelových papírů, aby se nekroutily nebo na zalepení plochy, kterou nechcete mít zamalovanou. Jejich výhodou je, že při odstraňování pásky nestrhnete vrchní vrstvu malovaného papíru. Lze je s úspěchem použít při malování pokojů a nebo všude tam, kde chcete mít ohraničený okraj. Izolepy jsou univerzální průhledné lepící pásky vhodné na cokoliv, třeba na zalepení balíčků. Dále pak oboustranné lepící pásky, lepící strojky nebo lepící kostky, tzv. žvýkačky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 77 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 77 položek