VÝROBA SVÍČEK

Informace

Slevy

VÝROBA SVÍČEK

Vyrábění svíček je oblíbená a užitečná zábava. Pokud chcete mít svou vlastnoručně vyrobenou svíčku, jednoduše vložte parafin do kastrůlku,  přidejte ,,menší než malý" kousíček voskové barvy a nechte rozpouštět ve vodní lázni. Voskové barvy jsou velmi intenzivní. Pozor, aby se do svíčkové hmoty nedostala voda, vosk by se zakalil. Můžete také přid...

Vyrábění svíček je oblíbená a užitečná zábava. Pokud chcete mít svou vlastnoručně vyrobenou svíčku, jednoduše vložte parafin do kastrůlku,  přidejte ,,menší než malý" kousíček voskové barvy a nechte rozpouštět ve vodní lázni. Voskové barvy jsou velmi intenzivní. Pozor, aby se do svíčkové hmoty nedostala voda, vosk by se zakalil. Můžete také přidat stearin v poměru 10 - 50% hmotnosti vosku. Ten přidáváme proti stékavosti svíčky. Rozehříváme při teplotě 85 - 95 stupňů Celsia. Na závěr můžete přidat vonnou esenci. Připravenou hmotu nalijeme do formy na svíčky, do níž jsme předem upevnili knot. Knot můžeme použít obyčejný bavlněný, prodává se v metráži, ale nezapomeňte jej předem navoskovat. To znamená ponořit jej do rozehřátého vosku. Nebo můžete koupit již hotové navoskované knoty s plíškem. Hotovou svíčku po zatuhnutí vyjměte z formy a je hotovo. Chcete-li, aby vaše svíčka měla váš osobitý rukopis, můžete ji pomalovat voskovým perem. Další variantou jsou gelové svíčky. Postup je obdobný, jen rozehřátý svíčkový gel naléváme do připravených skleněných nádobek. Pro ozvláštnění můžeme na dno skleničky přidat mušličky, kamínky a podobně. Výroba svíček není vhodná zábava pro malé děti, mohly by se poranit. Ale vám dospělákům přejeme příjemné tvoření. :-)

Zobrazit

VÝROBA SVÍČEK Počet produktů: 25

Podkategorie

  • Hmoty
  • Barvy, esence
  • Knoty
  • Vosková pera

    Vosková pera nebo chcete-li voskové linery jsou vlastně kvalitní voskové barvy v tubě s praktickým aplikátorem. Jsou skvělým a šikovným pomocníkem při zdobení svíček nebo velikonočních vajíček. Barvy jsou světlostálé, při hoření svíček nezapáchají. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek