INKOUSTY

Informace

Slevy

INKOUSTY

Alkoholové inkousty. Alcohol Ink. Výrobce Marabu.  Alkoholovými inkousty můžeme vytvářet zajímavé obrazy a barevné kompozice. Podstatou je rozmývání alkoholových inkoustů na hladkém speciálním nesavém papíře. Pokud s akoholovými inkousty začínáte, můžete si techniku vyzkoušet třeba na zadní straně starých lesklých nástěnných kalendářů. Papír je ...

Alkoholové inkousty. Alcohol Ink. Výrobce Marabu.  Alkoholovými inkousty můžeme vytvářet zajímavé obrazy a barevné kompozice. Podstatou je rozmývání alkoholových inkoustů na hladkém speciálním nesavém papíře. Pokud s akoholovými inkousty začínáte, můžete si techniku vyzkoušet třeba na zadní straně starých lesklých nástěnných kalendářů. Papír je podobný, ale na vyzkoušení techniky a míchání barev postačí. Papíry na alkoholové inkousty jsou totiž poměrně drahé, ale najdete je v naší nabídce. Postupujeme tak, že na papír nakapeme extender a do něj přikápneme alkoholový inkoust. Do požadovaného tvaru kapku buď rozlijeme pohybováním a nakláněním papíru nebo barvu rozpuštěnou v extenderu rozfoukáme brčkem nebo horkovzdušnou pistolí a nebo fénem. Pozor, nesmíme používat horký vzduch, protože by se extender rychle odpařil. Obraz můžeme doplnit metalickými pigmenty. Obraz tím získá další zvláštní efekty.

Inkousty na vodní bázi jsou něco jiného než alkoholové inkousty. Výrobce Daily ART. Jde o barevné pigmenty rozpuštěné ve vodě. Můžeme jimi dekorovat všechny porézní povrchy. Třeba dřevo, výřezy z překližky a MDF a dokonce i bavlnu. Uplatnění najdou také u scrapbookingu pro vytváření zvláštních efektů. Není zde potřeba nějaké speciální techniky, jen dbáme na barevné ladění. Onkousty jednoduše nastříkáme na dekorovaný povrch, můžeme k tomu použít i plastové nebo papírové šablony.

Zobrazit

INKOUSTY  Počet produktů: 75

Podkategorie

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 75 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 75 položek