BARVY VE SPREJI, SNÍH

Informace

Slevy

BARVY VE SPREJI, SNÍH

Barvy ve spreji používáme všude tam, kde chceme mít povrch bez znatelných tahů štětcem. Metalické barvy Prisma mají navíc nádherné kovové odstíny lesklé nebo matné, ale v každém případě krásné a jasné. Barvy jsou světlostálé. Všechny barvy Prisma mají navíc samočistící ventil, to znamená, že se při používání ventil neucpává. Metalické barvy ocen...

Barvy ve spreji používáme všude tam, kde chceme mít povrch bez znatelných tahů štětcem. Metalické barvy Prisma mají navíc nádherné kovové odstíny lesklé nebo matné, ale v každém případě krásné a jasné. Barvy jsou světlostálé. Všechny barvy Prisma mají navíc samočistící ventil, to znamená, že se při používání ventil neucpává. Metalické barvy oceníte nejen při tvorbě vánočních dekorací. Jsou vhodné na všechny povrchy jako například kov, dřevo, sklo, kámen, papír, různé druhy plastů. Nejsou však vhodné k použití na polystyren. Najdete zde i dekorační sníh ve spreji. 

Zobrazit

BARVY VE SPREJI, SNÍH Počet produktů: 37

Podkategorie

  • Barvy ve spreji metalické

    Metalické barvy ve spreji. Spreje mají samočistící ventil a proto se neucpávají. Najdete tu spreje s nádherným vysokým leskem v barvě zlaté a stříbrné s úžasným chromovým efektem. Komu lépe vyhovují matné odstíny, jistě si přijde na své. Metalická barva ve spreji zlatá, stříbrná, bronzová, měděná, ale také modrá, zelená a fialová. Barvy lze použít na jakýkoliv povrch, kromě polystyrenu. Německý výrobek.

  • Barvy ve spreji...

    Akrylové barvy ve spreji v balení 400 ml od firmy Schuller. Použití v interiéru i na venkovní použití. Barvy mají samočistící ventil. V této kategorii najdete také dekorační sníh ve spreji, pro vaše zimní dekorace.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 37 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 37 položek