POLOTOVARY KE ZDOBENÍ

Informace

Slevy

POLOTOVARY KE ZDOBENÍ

Polotovary k dalšímu dekorování oceníte nejen v období kreativních svátků. Dřevěné krabičky, truhličky, krabičky na kapesníky nebo domečky na čaje, cedulky a výřezy z HDF rozličných velikostí a tvarů můžete zdobit technikou decoupage, natírat akrylovými či křídovými barvami, šablonovat patinovat a nebo nechat jen tak na své poklady. Plastová vaj...

Polotovary k dalšímu dekorování oceníte nejen v období kreativních svátků. Dřevěné krabičky, truhličky, krabičky na kapesníky nebo domečky na čaje, cedulky a výřezy z HDF rozličných velikostí a tvarů můžete zdobit technikou decoupage, natírat akrylovými či křídovými barvami, šablonovat patinovat a nebo nechat jen tak na své poklady. Plastová vajíčka jednoduchá nebo dvoudílná, dvoudílné vánoční koule nebo zvonky a nebo hvězdy z plastu zdobíme třeba ubrouskovou metodou. Milovníci velikonočních, letních nebo adventních věnců zde najdou polotovary pro své dekorace. Malé mušle můžete použít jako dekoraci do gelových svíček a nebo jimi ozdobit dřevěnou krabičku. Je to jen na vás neboť fantazii se meze nekladou. :-)

Zobrazit

POLOTOVARY KE ZDOBENÍ Počet produktů: 115

Podkategorie

 • Dřevěné polotovary

  Dřevěné předměty a výřezy z HDF určené k dalšímu dekorování. Krabičky na kapesníky, krabičky a domečky na čaj, šperkovnice, kasičky, cedulky a visačky z HDF.  Můžete je malovat akrylovými nebo křídovými barvami, zdobit rýžovými papíry, pomocí šablon a strukturovacích nebo šablonových a nebo sametových past vytvářet reliéfy. Můžeme také pomocí nízkých forem a pružných strukturovacích past nebo samotvrdnoucích hmot vytvářet odlitky, které nalepíme na dekorovaný předmět a následně malujeme a patinujeme. 

 • Plast a sklo

  Plastové závěsné polotovary jsou určeny k dalšímu zdobení. Plastové dvoudílné koule, medailonky, vajíčka, hvězdy, stromečky, srdíčka.  Krásně vypadají, pokud je polepíte rýžovým papírem. Natíráme je akrylovými barvami Daily ART, které jsou vysoce krycí a světlostálé. Lze je dotvořit sněhovou pastou, sametovými nebo šablonovými pastami. Třešničkou na dortu je potom závěsná šňůrka z plastových kuliček a mašle. Tady se nám otevírá široké pole působnosti a kreativity. 

 • Sláma a proutí

  Věnce slaměné nebo proutěné zdobíme různými přízdobami, stužkami, dřevěnými výřezy, květinami, jehličím. Způsobů je mnoho, záleží jen na vás a vaší fantazii. 

 • Papír a papírmaché

  Papírové předměty k dalšímu dekorování. Masky, škrabošky, krabičky. Najdete tu ale také papírovou hmotu, z níž si můžete vytvořit vlastní projekt a následně po uschnutí jej pomalovat. Zdobíme pomocí dekupáže, rýžovými papíry nebo ubrousky, akrylovými diamanty nebo samolepícími perličkami, peřím a vlastně čím vás napadne. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 115 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 115 položek