AKRYLOVÉ BARVY

Informace

Slevy

AKRYLOVÉ BARVY

Akrylové barvy jsou barvy ředitelné vodou, po zaschnutí jsou nesmyvatelné. Liší se od sebe kvalitou pigmentu a účelem použití. Rozdíl je především v použitých pigmentech, jejich světlostálosti, krycích schopnostech, hustotě barev. Pro výtvarníky i nadšené amatéry jsou určeny špičkové mistrovské umělecké akrylové barvy z řady Master Class od firm...

Akrylové barvy jsou barvy ředitelné vodou, po zaschnutí jsou nesmyvatelné. Liší se od sebe kvalitou pigmentu a účelem použití. Rozdíl je především v použitých pigmentech, jejich světlostálosti, krycích schopnostech, hustotě barev. Pro výtvarníky i nadšené amatéry jsou určeny špičkové mistrovské umělecké akrylové barvy z řady Master Class od firmy Nevskaya palitra, jenž skutečně svou kvalitou vynikají. Jsou známé světlostálostí a rozsáhlou paletou barevných odstínů. Jejich barvy jsou syté a výrazné.  Pro amatéry či začínající umělce máme připraveny studiové akrylové umělecké barvy od firem Daily ART v balení 50 a 500 ml a Renesans v balení 200 ml. Kreativci ocení akrylové barvy Premium Craft od firmy Daily ART, jenž jsou velice vhodné k dekorování dřevěných nebo plastových a nebo polystyrenových výrobků. 

Zobrazit

AKRYLOVÉ BARVY Počet produktů: 464

Podkategorie

 • Daily ART Premium...

  Kvalitní akrylové barvy Premium Craft od firmy Daily ART s vysokým obsahem pigmentu za přijatelnou cenu. Univerzální bezpečná matná akrylová barva. Ať už jste profesionální dekoratér nebo jen začátečník, tato barva pokryje všechny vaše potřeby. Pokud chcete natírat nábytek, zdobit skleněné nebo plastové předměty, dřevěné krabice třeba na šperky či kapesníky, dekorování sádrových,  hliněných předmětů, scrapbooking  nebo dokonce dělat všechno najednou tato akrylová barva je ideální pro všechny vaše projekty. K těmto akrylovým barvám není potřeba žádný podkladový nátěr. Barvy firmy Daily ART dokonale drží doslova na každém čistém a suchém  povrchu, včetně plastů a skla. Takže žádný primer. Perfektní přilnavost na celou řadu povrchů, včetně skla, keramiky, dřeva, kovu, plastu, tkaniny, plátna, papíru a terakoty nebo starých povrchů, které byly již natřeny akrylovými, olejovými nebo jinými barvami. Díky těmto barvám můžete přidávat barvy do interiéru i exteriéru. Tyto barvy vytváří matný povrch. Jakého vzhledu chcete docílit,  záleží už jen na druhu použitého laku, lesklý, saténový nebo matný. Ale není třeba lakovat. Barvy jsou odolné. Při  použití  na sklo a  jiné hladké povrchy nanášejte barvy houbičkou nebo  houbičkovým válečkem, abyste získali nejlepší pokrytí. Pokud pracujete na větších površích a je teplo, použijte váleček k rychlému nátěru, protože barva bude suchá téměř okamžitě. Před aplikací druhého nátěru nebo lakování počkejte alespoň 1-2 hodiny. Barvy obsahují veliké množství pigmentu, mají vysokou krycí schopnost, jsou na vodní bázi, bez kyselin, nejsou toxické, jsou voděodolné, není třeba lakovat. Barvy jsou vzájemně mísitelné. Odstraníte mýdlem a vodou. Jsme výhradními dovozci. 

 • Daily ART matné 50 ml
 • Daily ART matné 100 ml
 • Daily ART Matné 300 ml
 • UMĚLECkÉ JEDNOTLIVÉ

  Akrylové umělecké barvy od výrobce Daily ART. Barvy dodáváme jednotlivě v balení 50ml nebo v cenově výhodném balení 500 ml. Jedná se o solidní studiové akrylové barvy s výbornou krycí schopností a světlostálostí. Lze použít k malování na malířské plátno, ale také třeba k technice Fluid Painting, Pouring. Tyto akrylové umělecké barvy jsou ocení převážně nadšení amatéři nebo studenti. Novinka v ČR,  doporučujeme k vyzkoušení. Jsme výhradními dovozci. 

  Akrylové umělecké barvy Ladoga. Díky svému všestrannému použití s vynikající přilnavostí jsou vhodné pro malování na různé povrchy např. plátno, karton, dřevo, papír, cement atd. Barvy jsou vyrobeny z kvalitních pigmentů a akrylové disperze. Mají hustou konzistenci barvy, která si drží tvar při jednotlivých tazích štětce. Výrobek renomované ruské firmy Nevskaya Palitra z řady Ladoga. V balení 500 ml. Barvy jsou určeny především pro studenty výtvarných škol nebo pro nadšené amatéry. Hledáte-li kvalitní studiovou akrylovou barvu za rozumnou cenu, Ladoga je dobrou volbou.

   Profesionální Akrylové  barvy Master Class výrobce Nevskaya Palitra, St. Peterburg v jednotlivých tubách. Mistrovské umělecké barvy, které vás nadchnou sytostí barevných tónů, širokou škálou odstínů a v neposlední řadě i solidní cenou. Obsahují  velmi kvalitní a světlostálé pigmenty. Rozhodně osloví každého výtvarníka i nadšeného amatéra. Určitě stojí za to je vyzkoušet. Vřele doporučujeme.

 • UMĚLECKÉ SADY
 • Doplňky k akrylovým...

  Při malbě akrylovými barvami je používáme různé doplňky. Z nejběžnějších jsou akrylové šepsy, jenž používáme k přípravě plátna před malbou. Retardér je médium, které slouží jako zpomalovač schnutí akrylových barev, diluent je médium pro ředění akrylových barev a zmírnění sytosti tónů. Závěrečný lak lesklý nebo matný je neocenitelný pomocník, který ochrání vaše dílo před nečistotami, světlem a vlhkostí. Pro zvětšení objemu a zvýraznění struktury poslouží strukturovací pasty. V naší nabídce naleznete penály na štětce ze dřeva, z bambusu nebo plastové penály. Praktickým pomocníkem je stojan na štětce. Věříme, že si určitě vyberete. 

 • RENESANS 200 ml Studiové
 • Akrylové barvy MARABU
 • Barvy metalické a...
 • Primo 125 ml
 • Efektové barvy a Transfer
 • Primo 75 ml
 • BARVY NA KAMÍNKY Sady
 • VÝPRODEJ
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 464 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 464 položek