AKRYLOVÉ BARVY

Informace

Slevy

AKRYLOVÉ BARVY

Akrylové barvy jsou barvy ředitelné vodou, po zaschnutí jsou nesmyvatelné. Liší se od sebe kvalitou pigmentu a účelem použití. Rozdíl je především v použitých pigmentech, jejich světlostálosti, krycích schopnostech, hustotě barev. Pro výtvarníky i nadšené amatéry jsou určeny špičkové mistrovské umělecké ruské akrylové barvy z řady Master Class o...

Akrylové barvy jsou barvy ředitelné vodou, po zaschnutí jsou nesmyvatelné. Liší se od sebe kvalitou pigmentu a účelem použití. Rozdíl je především v použitých pigmentech, jejich světlostálosti, krycích schopnostech, hustotě barev. Pro výtvarníky i nadšené amatéry jsou určeny špičkové mistrovské umělecké ruské akrylové barvy z řady Master Class od firmy Nevskaya Palitra St. Petersburg, jenž skutečně svou kvalitou vynikají. Jsou známé světlostálostí a rozsáhlou paletou barevných odstínů. Jejich barvy jsou syté a výrazné. Mají vynikající poměr kvalita a cena. Pro amatéry či začínající umělce máme připraveny studiové umělecké akrylové barvy od firem Daily ART v balení 50 a 500 ml a Renesans v balení 200 ml. Kreativci ocení akrylové barvy Premium Craft od firmy Daily ART, jenž jsou velice vhodné k dekorování dřevěných nebo plastových a nebo polystyrenových výrobků. 

Zobrazit

AKRYLOVÉ BARVY Počet produktů: 491

Podkategorie

 • ST.PETERSBURG Akrylové...

  Akrylové mistrovské barvy Master Class Nevskaya Palitra St. Petersburg a akrylové umělecké barvy Ladoga jsou díky svému všestrannému použití s vynikající přilnavostí vhodné pro malování na různé povrchy např. plátno, karton, dřevo, papír, cement atd. Barvy jsou vyrobeny z kvalitních pigmentů a akrylové disperze. Mají hustou konzistenci barvy, která si drží tvar při jednotlivých tazích štětce. Výrobek renomované ruské firmy Nevskaya Palitra z řady Ladoga. V balení 500 ml. Akrylové umělecké barvy Ladoga jsou určeny především pro studenty výtvarných škol nebo pro nadšené amatéry. Hledáte-li kvalitní studiovou akrylovou barvu za rozumnou cenu, Ladoga je dobrou volbou.

  Profesionální Akrylové  barvy Master Class výrobce Nevskaya Palitra, St. Petersburg v jednotlivých tubách. Mistrovské akrylové  umělecké barvy Master Class, které vás nadchnou sytostí barevných tónů, širokou škálou odstínů a v neposlední řadě i solidní cenou. Obsahují  velmi kvalitní a světlostálé pigmenty. Rozhodně osloví každého výtvarníka i nadšeného amatéra. Vynikající poměr kvalita a cena. Určitě stojí za to je vyzkoušet. Doporučujeme.

 • ShinHanART Akrylové barvy

  Profesionální akrylové barvy ShinHan jsou vyrobeny speciálně pro profesionální umělce. Vysoký podíl pigmentu a malý podíl pojiva pomáhají zachytit třpytivost, intenzitu a hloubku barev při zasychání. Akrylové barvy dokonale vyhovují pro tradiční malování, které vždy dosahují perfektního výsledku. Korejská společnost „ShinHan Art“ byla založena v roce 1967 jako malá rodinná firma. Za poslední půlstoletí se společnost rozrostla ve velkou produkci profesionálních uměleckých materiálů, známých daleko za Jižní Koreou. Vodou ředitelné a můžete je aplikovat na většinu povrchů - plátno, dřevo, šeps, kámen, papír atd. Pro nanášení barvy doporučujeme použít ploché štětce s tvrdým přírodním nebo syntetickým vlasem nebo špachtlí. Vhodné pro techniku malby impasto. A co je vlastně impasto? Impasto je malířská technika, kdy se barva nanáší na plochu ve velmi silných vrstvách, obvykle dostatečně silných, aby byly viditelné tahy štětcem nebo malířskou špachtlí. 

 • DAILY ART UMĚLECKÉ 50...

  Akrylové umělecké barvy Daily ART v balení 50 ml pro začínající umělce.

 • Daily ART Umělecké 500ml

  Akrylové umělecké barvy Daily ART. Barvy dodáváme jednotlivě v balení 50ml a cenově výhodné balení 500 ml. Jedná se o solidní studiové akrylové barvy s výbornou krycí schopností a světlostálostí. Lze použít k malování na malířské plátno, ale také třeba k technice Fluid Painting, Pouring. Tyto akrylové umělecké barvy jsou ocení převážně nadšení amatéři nebo studenti. Doporučujeme k vyzkoušení. 

 • Daily ART matné 25 ml

  Výroba ukončena, proto může dojít k výpadku některých odstínů.  Akrylové barvy Daily ART 25 ml jsou velmi husté kvalitní řemeslné barvy s vysokým obsahem pigmentu. Díky svému malému balení jsou vhodné pro malé projekty, malování vánočních ozdob, tečkování mandal, tvoření s dětmi nebo třeba na kamínky. Pokud je potřebujete naředit, postačí pár kapek vody. Vynikající akční cena!  

 • Daily ART Premium...

  Kvalitní akrylové barvy Premium Craft od firmy Daily ART s vysokým obsahem pigmentu za přijatelnou cenu. Univerzální bezpečná matná akrylová barva. Ať už jste profesionální dekoratér nebo jen začátečník, tato barva pokryje všechny vaše potřeby. Pokud chcete natírat nábytek, zdobit skleněné nebo plastové předměty, dřevěné krabice třeba na šperky či kapesníky, dekorování sádrových,  hliněných předmětů, scrapbooking  nebo dokonce dělat všechno najednou tato akrylová barva je ideální pro všechny vaše projekty. K těmto akrylovým barvám není potřeba žádný podkladový nátěr. Barvy firmy Daily ART dokonale drží doslova na každém čistém a suchém  povrchu, včetně plastů a skla. Takže žádný primer. Perfektní přilnavost na celou řadu povrchů, včetně skla, keramiky, dřeva, kovu, plastu, tkaniny, plátna, papíru a terakoty nebo starých povrchů, které byly již natřeny akrylovými, olejovými nebo jinými barvami. Díky těmto barvám můžete přidávat barvy do interiéru i exteriéru. Tyto barvy vytváří matný povrch. Jakého vzhledu chcete docílit,  záleží už jen na druhu použitého laku, lesklý, saténový nebo matný. Ale není třeba lakovat. Barvy jsou odolné. Při  použití  na sklo a  jiné hladké povrchy nanášejte barvy houbičkou nebo  houbičkovým válečkem, abyste získali nejlepší pokrytí. Pokud pracujete na větších površích a je teplo, použijte váleček k rychlému nátěru, protože barva bude suchá téměř okamžitě. Před aplikací druhého nátěru nebo lakování počkejte alespoň 1-2 hodiny. Barvy obsahují veliké množství pigmentu, mají vysokou krycí schopnost, jsou na vodní bázi, bez kyselin, nejsou toxické, jsou voděodolné, není třeba lakovat. Barvy jsou vzájemně mísitelné. Odstraníte mýdlem a vodou. Jsme výhradními dovozci. 

 • Daily ART matné 50 ml

  Výroba ukončena, proto se může stát, že některé odstíny jsou již vyprodány. Husté, krycí a světlostálé akrylové barvy pro kreativní tvorbu firmy Daily ART. Výprodej za sníženou cenu.

 • Daily ART matné 100 ml

  Výroba ukončena, proto se může stát, že některé odstíny jsou již nedostupné. Akrylové barvy Daily ART jsou určeny především pro kreativní tvoření, lze s nimi také malovat na plátno, což ocení především začínající umělci. Obsahují kvalitní pigmenty. Akrylové barvy Daily ART jsou velice krycí a světlostálé, to znamená, že na světle neztrácí svou barevnost, neblednou. Obsah balení 100 ml.

 • AKRYLOVÉ BARVY SADY

  Sady akrylových barev Master Class St. Petersburg jsou svou kvalitou určeny primárně pro výtvarníky nebo nadšené amatéry. Sady  akrylových barev značky Lagoga St. Petersburg a Daily ART jsou pro začínající umělce nebo studenty uměleckých výtvarných škol a značka Sonet a Marabu ocení převážně nejmenší.

 • AKRYLOVÉ RENESANS

  Akrylové barvy Renesans jsou určeny především pro začínající umělce, skvělých výsledků dosáhnete také při technice pouring. Pokud hledáte akrylové barvy ve větším 200 ml balení za rozumnou cenu, pak Akrylové barvy Renesans jsou dobrou volbou.

 • MARABU

  Akrylové barvy značky Marabu. Pěkné barvy pro kreativní tvorbu.

 • Barvy metalické a...

  Metalické barvy jsou akrylové barvy na bázi vody s přidanými metalickými pigmenty. Jsou ředitelné vodou. Pomocí metalických barev docílíme kovového lesku ve zlatých, stříbrných nebo bronzových a měděných odstínech. Akrylové metalické barvy lze použít k dekoračním účelům na jakýkoliv odmaštěný pevný povrch, ale třeba také na polystyren nebo plast. 

 • Efektové barvy a Transfer
 • DOPLŇKY k akrylovým...

  Při malbě akrylovými barvami je používáme různé doplňky. Z nejběžnějších jsou akrylové šepsy, jenž používáme k přípravě plátna před malbou. Retardér je médium, které slouží jako zpomalovač schnutí akrylových barev, diluent je médium pro ředění akrylových barev a zmírnění sytosti tónů. Závěrečný lak lesklý nebo matný je neocenitelný pomocník, který ochrání vaše dílo před nečistotami, světlem a vlhkostí. Pro zvětšení objemu a zvýraznění struktury poslouží strukturovací pasty. V naší nabídce naleznete penály na štětce ze dřeva, z bambusu nebo plastové penály. Praktickým pomocníkem je stojan na štětce. Věříme, že si určitě vyberete. 

 • BARVY NA KAMÍNKY

  Malování na kamínky, zábava pro děti i dospělé. Barvy v sadách, ale i jednotlivě. Kamínky malujeme především akrylovými barvami, protože dobře drží a po nalakování jsou vhodné i na venkovní použití. Malovat můžeme samozřejmě i akrylovými fixami, popisovači, linery a Glitrovými pery 3D. Ty najdete v samostatné kapitole AKRYLOVÉ FIXY, 3D PERA, KONTURY. Přejeme hezkou zábavu. :-)

 • Primo 125 ml DOPRODEJ

  Akrylové barvy Primo v balení 125 ml. Jedná se o husté výrazné barvy určené především pro kreativní tvorbu a dětské tvoření. Do vyprodání zásob.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 491 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 491 položek