AKRYLOVÉ BARVY

Informace

Slevy

AKRYLOVÉ BARVY

Akrylové barvy jsou barvy ředitelné vodou, po zaschnutí jsou nesmyvatelné. Liší se od sebe kvalitou pigmentu a účelem použití. Rozdíl je především v použitých pigmentech, jejich světlostálosti, krycích schopnostech, hustotě barev. Pro výtvarníky i nadšené amatéry jsou určeny špičkové mistrovské umělecké akrylové barvy z řady Master Class od firm...

Akrylové barvy jsou barvy ředitelné vodou, po zaschnutí jsou nesmyvatelné. Liší se od sebe kvalitou pigmentu a účelem použití. Rozdíl je především v použitých pigmentech, jejich světlostálosti, krycích schopnostech, hustotě barev. Pro výtvarníky i nadšené amatéry jsou určeny špičkové mistrovské umělecké akrylové barvy z řady Master Class od firmy Neva palette, jenž skutečně svou kvalitou vynikají. Jsou známé světlostálostí a rozsáhlou paletou barevných odstínů. Jejich barvy jsou syté a výrazné.  Pro amatéry či začínající umělce máme připraveny studiové akrylové umělecké barvy od firem Daily ART v balení 50 a 500 ml a Renesans v balení 200 ml. Kreativci ocení akrylové barvy Premium Craft od firmy Daily ART, jenž jsou velice vhodné k dekorování dřevěných nebo plastových a nebo polystyrenových výrobků. 

Zobrazit

AKRYLOVÉ BARVY Počet produktů: 454

Podkategorie

 • Daily ART matné 25 ml

  Akrylové barvy Daily ART 25 ml jsou velmi husté kvalitní řemeslné barvy s vysokým obsahem pigmentu. Díky svému malému balení jsou vhodné pro malé projekty, malování vánočních ozdob, tečkování mandal, tvoření s dětmi nebo třeba na kamínky. Pokud je potřebujete naředit, postačí pár kapek vody. Vynikající akční cena!  

 • Daily ART Premium...

  Kvalitní akrylové barvy Premium Craft od firmy Daily ART s vysokým obsahem pigmentu za přijatelnou cenu. Univerzální bezpečná matná akrylová barva. Ať už jste profesionální dekoratér nebo jen začátečník, tato barva pokryje všechny vaše potřeby. Pokud chcete natírat nábytek, zdobit skleněné nebo plastové předměty, dřevěné krabice třeba na šperky či kapesníky, dekorování sádrových,  hliněných předmětů, scrapbooking  nebo dokonce dělat všechno najednou tato akrylová barva je ideální pro všechny vaše projekty. K těmto akrylovým barvám není potřeba žádný podkladový nátěr. Barvy firmy Daily ART dokonale drží doslova na každém čistém a suchém  povrchu, včetně plastů a skla. Takže žádný primer. Perfektní přilnavost na celou řadu povrchů, včetně skla, keramiky, dřeva, kovu, plastu, tkaniny, plátna, papíru a terakoty nebo starých povrchů, které byly již natřeny akrylovými, olejovými nebo jinými barvami. Díky těmto barvám můžete přidávat barvy do interiéru i exteriéru. Tyto barvy vytváří matný povrch. Jakého vzhledu chcete docílit,  záleží už jen na druhu použitého laku, lesklý, saténový nebo matný. Ale není třeba lakovat. Barvy jsou odolné. Při  použití  na sklo a  jiné hladké povrchy nanášejte barvy houbičkou nebo  houbičkovým válečkem, abyste získali nejlepší pokrytí. Pokud pracujete na větších površích a je teplo, použijte váleček k rychlému nátěru, protože barva bude suchá téměř okamžitě. Před aplikací druhého nátěru nebo lakování počkejte alespoň 1-2 hodiny. Barvy obsahují veliké množství pigmentu, mají vysokou krycí schopnost, jsou na vodní bázi, bez kyselin, nejsou toxické, jsou voděodolné, není třeba lakovat. Barvy jsou vzájemně mísitelné. Odstraníte mýdlem a vodou. Jsme výhradními dovozci. 

 • Daily ART matné 50 ml

  Husté, krycí a světlostálé akrylové barvy pro kreativní tvorbu vás jistě zaujmou širokou barevnou škálou svých odstínů.

 • Daily ART matné 100 ml
 • Daily ART Matné 300 ml
 • DAILY ART UMĚLECKÉ 50...

  Akrylové umělecké barvy Daily ART v balení 50 ml pro začínající umělce.

 • Daily ART Umělecké 500 ml

  Novinka v ČR. Akrylové umělecké barvy od výrobce Daily ART. Barvy dodáváme jednotlivě v balení 50ml a cenově výhodné balení 500 ml. Jedná se o solidní studiové akrylové barvy s výbornou krycí schopností a světlostálostí. Lze použít k malování na malířské plátno, ale také třeba k technice Fluid Painting, Pouring. Tyto akrylové umělecké barvy jsou ocení převážně nadšení amatéři nebo studenti. Doporučujeme k vyzkoušení. 

 • UMĚLECKÉ St. Petersburg

  Akrylové umělecké barvy Ladoga a Master Class St. Petersburg jsou DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB. Barvy Ladoga jsou díky svému všestrannému použití s vynikající přilnavostí vhodné pro malování na různé povrchy např. plátno, karton, dřevo, papír, cement atd. Barvy jsou vyrobeny z kvalitních pigmentů a akrylové disperze. Mají hustou konzistenci barvy, která si drží tvar při jednotlivých tazích štětce. Výrobek renomované ruské firmy Nevskaya Palitra z řady Ladoga. V balení 500 ml. Barvy jsou určeny především pro studenty výtvarných škol nebo pro nadšené amatéry. Hledáte-li kvalitní studiovou akrylovou barvu za rozumnou cenu, Ladoga je dobrou volbou.

  Profesionální Akrylové  barvy Master Class výrobce Nevskaya Palitra, St. Petersburg v jednotlivých tubách. Mistrovské umělecké barvy, které vás nadchnou sytostí barevných tónů, širokou škálou odstínů a v neposlední řadě i solidní cenou. Obsahují  velmi kvalitní a světlostálé pigmenty. Rozhodně osloví každého výtvarníka i nadšeného amatéra. Určitě stojí za to je vyzkoušet. Vřele doporučujeme.

 • SADY AKRYLOVÝCH BAREV

  Sady akrylových barev. Ruské sady Master Class, Ladoga a Sonet jsou pouze do vyprodání zásob. Sady od firmy Daily ART, Marabu běžně v nabídce.

 • RENESANS 200 ml Studiové

  Akrylové barvy Renesans pro začátečníky nebo na pouring.

 • DOPLŇKY k akrylovým...

  Při malbě akrylovými barvami je používáme různé doplňky. Z nejběžnějších jsou akrylové šepsy, jenž používáme k přípravě plátna před malbou. Retardér je médium, které slouží jako zpomalovač schnutí akrylových barev, diluent je médium pro ředění akrylových barev a zmírnění sytosti tónů. Závěrečný lak lesklý nebo matný je neocenitelný pomocník, který ochrání vaše dílo před nečistotami, světlem a vlhkostí. Pro zvětšení objemu a zvýraznění struktury poslouží strukturovací pasty. V naší nabídce naleznete penály na štětce ze dřeva, z bambusu nebo plastové penály. Praktickým pomocníkem je stojan na štětce. Věříme, že si určitě vyberete. 

 • Akrylové barvy MARABU
 • Barvy metalické a...
 • Primo 125 ml

  Akrylové barvy Primo v balení 125 ml. Jedná se o husté výrazné barvy určené především pro kreativní tvorbu a dětské tvoření. Do vyprodání zásob.

 • Efektové barvy a Transfer
 • BARVY NA KAMÍNKY

  Malování na kamínky, zábava pro děti i dospělé. Barvy v sadách, ale i jednotlivě. Kamínky malujeme především akrylovými barvami, protože dobře drží a po nalakování jsou vhodné i na venkovní použití. Malovat můžeme samozřejmě i akrylovými fixami, popisovači, linery a Glitrovými pery 3D. Ty najdete v samostatné kapitole AKRYLOVÉ FIXY, 3D PERA, KONTURY. Přejeme hezkou zábavu. :-)

 • VÝPRODEJ

  Doprodej akrylových barev u končících sérií. Pouze do vyprodání zásob.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 454 položek
 • Akrylová barva červená matná 50 ml Decola. Kvalitní barva s vysokým obsahem pigmentu za přijatelnou cenu.  Univerzální bezpečná matná akrylová barva. Ať už jste profesionální dekoratér nebo jen začátečník, tato barva pokryje všechny vaše potřeby. Pokud chcete natírat nábytek, zdobit skleněné nebo plastové předměty, dřevěné krabice třeba na šperky či...

  59,00 Kč
 • Akrylová barva černá matná 50 ml Decola. Kvalitní barva s vysokým obsahem pigmentu za přijatelnou cenu.  Univerzální bezpečná matná akrylová barva. Ať už jste profesionální dekoratér nebo jen začátečník, tato barva pokryje všechny vaše potřeby. Pokud chcete natírat nábytek, zdobit skleněné nebo plastové předměty, dřevěné krabice třeba na šperky či...

  59,00 Kč
 • Akrylová barva 100 ml Marabu. Krémová konzistence na vodní bázi, ředitelné vodou. Rychle zasychající a po zaschnutí voděodolná barva. Vhodné použití pro: plátno, dřevo, polystyren, sklo, kameny, sololit, papír. Barva je velice kvalitní a vysoce krycí. Výrobek německé renomované firmy Marabu.

  116,00 Kč
 • Kelímek na vodu Clic and go skládací Faber Castell. Jedná se o velice stylový a designový kelímek od německého výrobce Faber Castell. Ocení ho všichni milovníci této renomované značky. Snadný a praktický mechanismus, stačí jen zatlačit. Speciální okraj je praktický pro odkládání štětců. Nepoužívejte pro rozpouštědla. Barva modrá.

  95,00 Kč
 • Akrylová umělecká barva Běloba zinková 100 ml Ladoga. Díky svému všestrannému použití s vynikající přilnavostí jsou vhodné pro malování na různé povrchy např. plátno, karton, dřevo, papír, cement atd. Vyrobeno z kvalitních pigmentů a akrylové disperze. Má hustou konzistenci barvy, která si drží tvar při jednotlivých tazích štětce. Výrobek renomované firmy...

  96,00 Kč
 • Rychlý náhled
  990,00 Kč 1 585,00 Kč

  Akrylové umělecké barvy 18 x 50 ml 1x 500 ml + doplňky Daily ART. MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA! AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB! ZAVÁDĚCÍ CENA, NOVINKA V ČESKÉ REPUBLICE! Díky svému všestrannému použití s vynikající přilnavostí jsou vhodné pro malování na různé povrchy např. plátno, karton, dřevo, papír, cement atd. Obsahují vysokou koncentraci kvalitních pigmentů a...

  990,00 Kč 1 585,00 Kč
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  599,00 Kč 1 152,00 Kč

  VYPRODÁNO! MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA! AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB! Akrylové umělecké barvy 18 x 50 ml Daily ART. ZAVÁDĚCÍ CENA, NOVINKA V ČESKÉ REPUBLICE! Díky svému všestrannému použití s vynikající přilnavostí jsou vhodné pro malování na různé povrchy např. plátno, karton, dřevo, papír, cement atd. Obsahují vysokou koncentraci kvalitních pigmentů a díky tomu...

  599,00 Kč 1 152,00 Kč
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  399,00 Kč 444,00 Kč

  Akrylové umělecké barvy 6 x 100 ml Daily ART. ZAVÁDĚCÍ CENA, NOVINKA V ČESKÉ REPUBLICE! Díky svému všestrannému použití s vynikající přilnavostí jsou vhodné pro malování na různé povrchy např. plátno, karton, dřevo, papír, cement atd. Obsahují vysokou koncentraci kvalitních pigmentů a díky tomu má barva jas a intenzitu. Pro tuto výrobu barvy byly použity...

  399,00 Kč 444,00 Kč
  Sleva!
 • Akrylová barva 46 ml Master Class Saint Petersburg od renomované značky Nevskaya Palitra. Vyrobeny speciálně pro profesionální umělce. Vysoký podíl pigmentu a malý podíl pojiva pomáhají zachytit třpytivost, intenzitu a hloubku barev při zasychání. Akrylové barvy dokonale vyhovují pro tradiční malování, které vždy dosahují perfektního výsledku....

  69,00 Kč
 • Akrylová barva 46 ml Master Class Saint Petersburg od renomované značky Nevskaya Palitra. Vyrobeny speciálně pro profesionální umělce. Vysoký podíl pigmentu a malý podíl pojiva pomáhají zachytit třpytivost, intenzitu a hloubku barev při zasychání. Akrylové barvy dokonale vyhovují pro tradiční malování, které vždy dosahují perfektního výsledku....

  69,00 Kč
 • Akrylová barva 46 ml Master Class Saint Petersburg od renomované značky Nevskaya Palitra. Vyrobeny speciálně pro profesionální umělce. Vysoký podíl pigmentu a malý podíl pojiva pomáhají zachytit třpytivost, intenzitu a hloubku barev při zasychání. Akrylové barvy dokonale vyhovují pro tradiční malování, které vždy dosahují perfektního výsledku....

  82,00 Kč
 • Akrylová barva 46 ml Master Class Saint Petersburg od renomované značky Nevskaya Palitra. Vyrobeny speciálně pro profesionální umělce. Vysoký podíl pigmentu a malý podíl pojiva pomáhají zachytit třpytivost, intenzitu a hloubku barev při zasychání. Akrylové barvy dokonale vyhovují pro tradiční malování, které vždy dosahují perfektního výsledku....

  69,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 454 položek