DOPLŇKY K AKVARELU

Informace

Slevy

DOPLŇKY K AKVARELU

Doplňky k akvarelovým barvám. Přinášíme Vám doplňky k akvarelovým barvám. Pouzdra, palety, samotné pánvičky, lepící pásky. Prostě pomůcky, bez nichž se při malování akvarelovými barvami neobejdete, neboť technika akvarelu má své specifické požadavky a nároky. Přejeme příjemné brouzdání. :-)

Doplňky k akvarelovým barvám. Přinášíme Vám doplňky k akvarelovým barvám. Pouzdra, palety, samotné pánvičky, lepící pásky. Prostě pomůcky, bez nichž se při malování akvarelovými barvami neobejdete, neboť technika akvarelu má své specifické požadavky a nároky. Přejeme příjemné brouzdání. :-)

Zobrazit

DOPLŇKY K AKVARELU Počet produktů: 47

Podkategorie

 • Pouzdra a obaly

  DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB! Obaly a pouzdra na akvarelové barvy v pánvičkách. Kovové krabičky v kouzelné fialkové pastelové barvě lze použít na akvarelové pánvičky White Nights, ale též na půlpánvičky od ostatních firem. Dodáváno v různých velikostech. Plastové obaly jsou ekonomickou variantou plechových krabiček. Všechna pouzdra obsahují paletu pro míchání akvarelových barev, což je mimořádně praktické třeba při práci v plenéru. Výrobce Nevskaya Palitra St. Peterburg.

 • Palety a papírové pásky

  Zde najdete doplňky k akvarelovým barvám, které se jistě hodí. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 47 položek
 • Krabička na akvarelové barvy 14,2x9,2x 2,7 cm White Nights. Krabička prázdná plastová na 12 kusů akvarelových barev White Nights Nevskaya Palitra. Krabička má uvnitř odnímatelnou paletku na míchání barev. Vhodné pouze na celé pánvičky o rozměru: 2,8 cm x 1,8 cm x 1 cm. Do této krabičky pasují akvarelové barvy White Nights. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Pokud...

  218,00 Kč
 • Paleta porcelánová 19,3 x 11,2 x 1,1 cm. Porcelánová paleta na akvarelové barvy ve tvaru obdélníku je rozdělena na několik menších částí, tak aby se barvy vzájemně mezi sebou nemíchaly. Porcelánová paleta je velmi vhodná pro malování akvarelem, barvy po ní krásně kloužou. Paleta je nepostradatelným pomocníkem při Vaší práci s akvarelovými barvami, velice...

  446,00 Kč
 • Páska lepící papírová 19mm x 50m. Lepicí zakrývací páska se střední lepivostí, na hladké povrchy. Teplotní odolnost až + 60° Celsia. Maximální doba nalepení 24 hodin. Lze ji také použít na lakovací a malířské práce. Určená na všechny ředidla i vodou ředitelné barvy a laky. Cena za 1 kus 19mm x 50m

  54,00 Kč
 • Páska lepící papírová 25mm x 50m. Lepicí zakrývací páska se střední lepivostí, na hladké povrchy. Teplotní odolnost až + 60° Celsia. Maximální doba nalepení 24 hodin. Lze ji také použít na lakovací a malířské práce. Určená na všechny ředidla i vodou ředitelné barvy a laky. Cena za 1 kus 25mm x 50 m.

  42,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Páska lepící papírová 38mm x 50m. Lepicí zakrývací páska se střední lepivostí, na hladké povrchy. Teplotní odolnost až + 60° Celsia. Maximalní doba nalepení 24 hodin. Lze ji také použít na lakovací a malířské práce. Určená na všechny ředidla i vodou ředitelné barvy a laky. Cena za 1 kus 38mm x 50 m.

  66,00 Kč
 • Plátno na kartonu 100% bavlna pro akvarelové barvy 10x15 cm 200g/m² šepsované White Nights. Ideální pro malování akvarelovými barvami, kvašovými barvami a akvarelovými pastelkami. Natřeno speciálním šepsem, který je vhodný při použití s akvarelovými barvami. Všechna plátna dodáváme velice pečlivě zabalená, aby nedošlo k jejich poškození. 

  26,00 Kč
 • Očekáváme dodání. Paleta plastová prázdná na 24 odstínů Shinhan ART. Krabička má uvnitř 4 paletky na míchání barev. Ideální balení na cesty. Hledáte-li praktický box na Vaše akvarelové barvy, který si s sebou můžete v klidu zabalit na cesty, je tento ideální volbou. Rozměry: 27 cm délka, 15 cm šířka, 2,7 cm výška. Vhodné pro akvarelové tuby, které si...

  268,00 Kč
 • Kelímek na vodu Clic and go skládací tyrkysový Faber Castell. Jedná se o velice stylový a designový kelímek od německého výrobce Faber Castell. Ocení ho všichni milovníci této renomované značky. Snadný a praktický mechanismus, stačí jen zatlačit. Speciální okraj je praktický pro odkládání štětců. Nepoužívejte pro rozpouštědla. Barva tyrkysová.

  95,00 Kč
 • Kelímek na vodu Clic and go skládací Faber Castell. Jedná se o velice stylový a designový kelímek od německého výrobce Faber Castell. Ocení ho všichni milovníci této renomované značky. Snadný a praktický mechanismus, stačí jen zatlačit. Speciální okraj je praktický pro odkládání štětců. Nepoužívejte pro rozpouštědla. Barva červená.

  95,00 Kč
 • Kelímek na vodu Clic and go skládací Faber Castell. Jedná se o velice stylový a designový kelímek od německého výrobce Faber Castell. Ocení ho všichni milovníci této renomované značky. Snadný a praktický mechanismus, stačí jen zatlačit. Speciální okraj je praktický pro odkládání štětců. Nepoužívejte pro rozpouštědla. Barva modrá.

  95,00 Kč
 • Kelímek na vodu gumový Clic and go Faber Castell. Jedná se o velice stylový a designový kelímek od německého výrobce Faber Castell. Ocení ho všichni milovníci této renomované značky. Snadný a praktický mechanismus, stačí jen zatlačit. Speciální okraj je praktický pro odkládání štětců. Nepoužívejte pro rozpouštědla. 

  98,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Kniha Kouzlo akvarelu V této naučné knize Vás Ana Victoria Calderónová - populární akvarelistka a instruktorka tvůrčích dílen podrobně seznámí jak za použití jednoduchých metod vytvářet akvarelovými barvami moderní motivy

  299,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 47 položek