OLEJOVÉ BARVY

Informace

Slevy

OLEJOVÉ BARVY

Olejové barvy patří k nejoblíbenějším barvám mezi profesionálními výtvarníky a to především díky pomalému schnutí. Olejové barvy jsou složeny z pigmentů, které určují jejich vlastnosti a vysýchavých mastných olejů. V naše sortimentu najdete české mistrovské olejové barvy značky Umton, mistrovské olejové barvy Master Class St. Petersburg a umělec...

Olejové barvy patří k nejoblíbenějším barvám mezi profesionálními výtvarníky a to především díky pomalému schnutí. Olejové barvy jsou složeny z pigmentů, které určují jejich vlastnosti a vysýchavých mastných olejů. V naše sortimentu najdete české mistrovské olejové barvy značky Umton, mistrovské olejové barvy Master Class St. Petersburg a umělecké olejové barvy Ladoga St. Petersburg. Novinkou jsou extra jemné mistrovské olejové barvy Charvin Paris. Všechny olejové barvy nabízíme jednotlivě, ale i v sadách. Samozřejmostí jsou i doplňky k olejovým barvám. Všechny naše olejové barvy pochází z oficiální distribuce. Přejeme vám příjemné chvilky při výběru. 

Zobrazit

OLEJOVÉ BARVY Počet produktů: 598

Podkategorie

 • Charvin Paris 20 ml

  Charvin Paris olejové barvy extra fine. V prodejně skladem, na e-shop postupně přidáváme. Vynikající olejové barvy od francouzského výrobce Charvin Paris 1830, té nejvyšší kvality. Barvami Charvin malovali také francouzští malíři jako například Cézanne, Bonnard, Ambrogiani. Vyrobeny z těch nejkvalitnějších pigmentů a hlavním pojivem je makový olej. Ten ve srovnání s lněným olejem dodává olejovým barvám jedinečný charakter a krémovitost. Olejové barvy Charvin jsou elitní a profesionální s použitím stejných tajných receptur již od roku 1830 a můžete se tak spolehnout na jejich světlostálost. Výrobci barev v Charvinu pomalu a odborně vyrábějí olejové barvy stejným způsobem, jakým vinaři vyrábějí víno, což zajišťuje, že jejich produkty mají skutečný charakter. Právě tato oddanost detailu a praktický přístup dělají z těchto barev jeden z největších světových pokladů uměleckých potřeb. 

 • UMTON 60 ml

  Mistrovské olejové barvy Umton nově v nabídce. Kvalitní umělecké české olejové barvy s dlouholetou tradicí. Jednotlivé tuby v balení 60 ml. 

 • UMTON 20 ml

  Mistrovské olejové barvy Umton nově v nabídce. Kvalitní umělecké české olejové barvy s dlouholetou tradicí. Jednotlivé tuby v balení 20 ml. 

 • MASTER CLASS St....

  Jednotlivé ruské mistrovské olejové barvy Master Class St. Petersburg Nevskaya Palitra  vynikají svou kvalitou, sytostí pigmentů a světlostálostí. Olejové barvy Master Class používají profesionální výtvarníci, ale i nadšení amatéři. Vynikající poměr kvalita a cena. Na výběr máte 121 odstínů. Obsah tuby je 46 ml. 

 • LADOGA St. Petersburg

  Kvalitní umělecké olejové barvy Ladoga jsou syté, výrazné a husté konzistence. Pigmenty jsou světlostálé. Olejové barvy Ladoga dodáváme samostatně nebo v sadách. Jednotlivé tuby nabízíme v balení 46 a 120 ml.  Tuby o obsahu 46 ml máme nyní za jednotnou akční cenu 79,- Kč. Olejové barvy Ladoga doporučujeme, patří k našim nejprodávanějším olejovým barvám. Rozhodně stojí za to je vyzkoušet. Vynikající poměr kvalita a cena. Výrobce Nevskaya Palitra, St. Petersburg. 

 • SADY OLEJOVÝCH BAREV

  V naší nabídce najdete sady olejových barev Umton, sady ruských mistrovských olejových barev Master Class St. Petersburg a sady kvalitních ruských uměleckých olejových barev Ladoga. Barvy vynikají vysokou kvalitou, sytostí barev a vysokou světlostálostí a v neposlední řadě také příznivou cenou. 

 • MÉDIA K OLEJOVÝM BARVÁM

  Nezapomeňte si pořídit svá oblíbená média k olejovým barvám, ať už preferujete lněný, makový, saflorový, terpentýnový olej, ředidla a ředítka. Určitě najdete značku a velikost, kterou potřebujete. Najděte své závěrečné a retušovací laky tekuté nebo ve spreji nebo Kerotix pro dokončení vašich prací. Též pomůcky a ostatní doplňky, jenž vám zpříjemní a usnadní malování olejovými barvami.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 598 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 598 položek