Cena a způsob dopravy:

  

  • OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ  Teta Běta Kreativní potřeby,  Plzeňská 2299/168,  Praha 5-Smíchov, 15000  - ZDARMA. Je možno platit i platební kartou.

     

  • Osobní odběr na  Zásilkovna.cz - platba PŘEVODEM 65 ,- Kč s DPH.  (při objednávce nad 180,- Kč včetně.) Při objednávce  do  179,- Kč včetně, s DPH  je účtován manipulační poplatek 30,-Kč za podlimitní objednávku.

Zboží odesíláme v den připsání platby na náš účet, dodací doba zpravidla do druhého dne.

  • Osobní odběr na  Zásilkovna.cz -  DOBÍRKOU - 65,- Kč s DPH + doběrečné 50,- Kč s DPH.  Zboží na dobírku zasíláme až od objednávky v hodnotě  300,- Kč včt. DPH za cenu zboží).
Zboží odesíláme v den doručení objednávky, dodací doba zpravidla do druhého dne.  Snažíme se držet všechno zboží skladem, ve výjimečném případě se však může stát, že je zboží vyprodané, v tom případě zasíláme zboží po telefonické domluvě. 

O možnosti vyzvednutí zboží budete informování e-mailem nebo SMS ze strany Zásilkovny. K vyzvednutí zásilky nepotřebujete občanský průkaz, stačí jen heslo zaslané Zásilkovnou. Balíček Vám tudíž může vyzvednout každý, komu toto heslo sdělíte.  Na výdejních místech nelze uplatňovat reklamace ze strany adresátů zásilek.

PPL      

  • PPL - platba převodem - 115,-  Kč s DPH při objednávce nad 180,- Kč s DPH  včetně.

Při objednávce do 179,- Kč včetně s DPH je účtován manipulační poplatek 30,- Kč za podlimitní objednávku.

Dodací doba: zpravidla do druhého dne

PPL platba dobírkou -  115,- Kč s DPH + dobírečné 50,- Kč. Zboží na dobírku zasíláme až od objednávky v min. hodnotě 300,- Kč, včt. DPH za cenu zboží.

  • Při objednávce nad 2500,- Kč s DPH je DOPRAVA ZDARMA, realizována přepravní společností PPL.