Rýžové papíry ITD

Informace

Slevy

Rýžové papíry ITD

NOVÁ ZÁSILKA rýžových papírů je již v prodeji. Rýžové papíry ITD na decoupage, nebo dekupáž chcete-li. Jsou to papíry o gramáži 30 g/m. Jsou tedy o trochu silnější než rýžové papíry od firmy Stamperia ale silnější než ubrousky. V jejich struktuře lze spatřit rýžová vlákna. Rýžové papíry ITD lepíme lepidlem na decoupage na jakýkoliv pevný podklad...

NOVÁ ZÁSILKA rýžových papírů je již v prodeji. Rýžové papíry ITD na decoupage, nebo dekupáž chcete-li. Jsou to papíry o gramáži 30 g/m. Jsou tedy o trochu silnější než rýžové papíry od firmy Stamperia ale silnější než ubrousky. V jejich struktuře lze spatřit rýžová vlákna. Rýžové papíry ITD lepíme lepidlem na decoupage na jakýkoliv pevný podklad. Příkladem mohou být dřevěné krabičky, polystyrenové či plastové koule nebo vajíčka. Vzory rýžových papírů ITD vás jistě zaujmou. Jsou totiž nádherné. Práce s nimi je daleko snazší než s ubrousky, protože se při nalepování nekrčí a nekroutí. 

Zobrazit

Rýžové papíry ITD Počet produktů: 187

Podkategorie

 • Vánoce a Zima

  Rýžové papíry na decoupage od firmy ITD Collection s překrásnými zimními motivy. Můžeme je nalepit na všechny podklady, dřevo, plast, MDF, sklo, kámen, polystyren. Přímo kouzelně vypadají nalepené na kouli z polystyrenu nebo na plastové dvoudílné kouli. Dozdobíme sněhovou pastou nebo bílou barvou, posypeme glitry a máme osobitou vánoční kouli. Můžeme si také vyrobit vánoční svícen když rýžový papír nalepíme na obyčejnou skleničku nebo třeba skleničku od marmelády. :-) Práce s nimi je velice snadná, stačí jen otrhat okraje, nalepit lepidlem na decoupage, po zaschnutí přelakovat. A máme hotovo. :-)

 • Velikonoce a Jaro

  Rýžové papíry s okouzlujícími motivy Velikonoc a jarních květin.

 • Růže a Levandule

  Rýžové papíry na decoupage od firmy ITD Collection s překrásnými motivy růží a levandule. Práce s nimi je velice snadná, stačí jen otrhat okraje, nalepit lepidlem na decoupage, po zaschnutí přelakovat. A máme hotovo. :-)

 • Ženy a Děti

  Rýžové papíry na dekupáž s motivem žen a dětí. Převážně v retro stylu, který je v současné době velmi oblíbený. Papíry jsou ve formátu A4, velice snadno se s nimi pracuje, protože se nekroutí a netrhají. Lze je nalepit na jakýkoliv pevný podklad.

 • Květiny ostatní

  Rýžové papíry na dekupáž s motivem květin. Máme pro vás konvalinky, narcisy, fialky, pomněnky, vlčí máky a mnoho dalších květinových motivů.  Formát A4.

 • Písmo a Nápisy

  Rýžové papíry na decoupage s motivy textů, písma, noty a nápisy. 

 • Moře a léto

  Rýžové papíry na decoupage s mořskými motivy.

 • Andělé

  Rýžový papír s motivy andílků. Velice pěkně působí třeba na vánočních nebo velikonočních ozdobách, ale použití samozřejmě závisí na vaší fantazii. 

 • Stavitelství

  Domečky a stavby, okenice, dveře romantická zákoutí. Rýžové papíry na decoupage s motivem stavitelství. Formát A4.

 • Fauna

  Rýžové papíry s motivem ptáků, motýlů a zvířat. Rýžové papíry jsou ve formátu A4. 

 • Ornamenty a Vzory

  Rýžový papír na deoupage s motivy ornamentů, pozadí a tapet. Formát A4.

 • Rýžový papír Bez potisku

  Rýžový papír bez potisku. Papíry ve formátu A4 budou dostupné koncem tohoto týdne.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 187 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 187 položek