FIXY - MARKERY

Informace

Slevy

FIXY - MARKERY

Pro naše zákazníky je důležité, aby fixy měly dobrou krycí schopnost a dlouhou výdrž. To je také naší prioritou. V nabídce najdete fixy pro různé způsoby použití. Fixy designérské, akvarelové, fixy štětečkové, linery, markery a zvýrazňovače. Rádi bychom vyzdvihli kvalitní designérské fixy Touch od firmy ShinHanArt, které vynikají poměrem kvalita...

Pro naše zákazníky je důležité, aby fixy měly dobrou krycí schopnost a dlouhou výdrž. To je také naší prioritou. V nabídce najdete fixy pro různé způsoby použití. Fixy designérské, akvarelové, fixy štětečkové, linery, markery a zvýrazňovače. Rádi bychom vyzdvihli kvalitní designérské fixy Touch od firmy ShinHanArt, které vynikají poměrem kvalita a cena. K dostání máme náhradní hroty a náplně. Všechny fixy pochází z oficiální distribuce.

Zobrazit

FIXY - MARKERY Počet produktů: 527

Podkategorie

 • TOUCH Twin marker sady

  ShinHan ART. Touch twin marker, designérské fixy jsou kreslící pomůcka, která obsahuje inkoust na bázi alkoholu. Je rychleschnoucí, netoxický, voděodolný a bez zápachu. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé. Popisovače TOUCH Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru brání kutálení se po pracovní ploše a umožňuje pohodlné odložení bez neúmyslných šmouh. Speciálně navržený bezpečnostní uzávěr pevně drží na popisovači a zabraňuje poškození hrotu. Díky speciální technologii výroby je zajištěn plynulý a přesný tok inkoustu. Inkoust i hroty lze opětovně doplňovat a měnit. Jsou perfektním doplňkem pro práci designérů a výtvarníků. Pochází z oficiální distribuce korejské firmy ShinHan ART.

 • TOUCH Twin marker...

  Touch Twin Marker jsou jednotlivé designérské oboustranné fixy na alkoholové bázi. Vhodné též pro výtvarníky, grafiky, studenty výtvarných škol. Fixy mají jeden hrot tenký a druhý široký a plochý. Nejsou štětečkové. Jejich velikými přednostmi je rovnoměrný a plynulý tok barvy, rychle zasychají, nedochází u nich k nechtěnému rozmazání barvy rukou nebo třeba pravítkem. Hroty jsou vyměnitelné, inkoust lze doplnit. Dodáváme je ve 204 odstínech. Tyto markery mají krásný elegantní design a ergonomický tvar. Tělo mají hranaté a tak se vám nerozkutálí po pracovní ploše. Ve srovnání s ostatními uměleckými markery jsou cenově dostupné. Určitě i vás osloví svou kvalitou a širokou barevnou škálou. Pochází z oficiální distribuce korejské renomované firmy s tradicí ShinHan ART. 

 • TOUCH Twin marker...

  ShinHan ART. Touch Twin Marker Brush jsou štětečkové oboustranné fixy (markery). Jsou ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Mají vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Fixy mají na jedné straně tvárný štětec a na druhé široký plochý hrot. K dostání v sadách i jednotlivě. Pochází z oficiální distribuce korejské firmy ShinHan ART.

 • TOUCH Twin marker...

  ShinHan ART Materials. Designérské štětečkové oboustranné fixy. Jednotlivé kusy. Fixy jsou kvalitní, je možné dokoupit náhradní hroty a náplně. Pochází z oficiální distribuce korejské firmy Shinhan ART Materials. Tuto kategorii pro vás teprve připravujeme.

 • LINERY UMĚLECKÉ

  Kvalitní dokumentní linery od firem Marvy Uchida, ShinHan, Faber Castell, Marabu a Nevskaya Palitra. Obsahují voděodolný inkoust, který se nerozpíjí a nerozmývá. Jsou vhodné pro ilustrace, přesné kreslení a psaní. Po aplikaci rychle zasychají, takže je lze použít i ve smíšených médiích nebo v kombinaci s akvarelovými barvami a kvašovými barvami. Hrot lineru poskytuje čistou a přesnou linii v jakémkoliv úhlu psaní. Nabízíme v různých velikostech. Linery pochází z oficiální distribuce a pro svou kvalitu jsou velmi oblíbené. Jistě zaujmou i vás. V naší nabídce najdete také levnější dokumentní linery od českého výrobce Centropen. Jsou vhodné pro běžné psaní do kanceláře, domácnosti nebo do školy.  

 • Sketch marker GRAPHIX

  Sketch marker Graphix jsou oboustranné popisovače na alkoholové bázi. Silnější zkosený hrot je široký 1-7 mm a druhý tenký 1 mm. Mají jasné rychleschnoucí barvy bez toluenu a xylenu. Tónování pomocí překrýváním odstínů. Ideální pro ilustrace, skicování, modely atd. Používají se pro speciální nesavé papíry. Nevhodné pro děti do 3 let. Hledáte-li kvalitní popisovač pro Vaši práci, Sketch marker od Marabu je pro Vás tou ideální volbou díky své kvalitě a neposlední řadě i nižší ceně.

 • Štětečkové fixy PENTEL

  Štětečkové fixy Brush sign pen artist od japonské firmy Pentel jsou profesionální a vůbec nejtenčí štětečkové popisovače, jaké lze na našem trhu sehnat. Jejich štěteček je dokonalý, tenký, trvanlivý a vždy se vrátí do původního tvaru. Zanechává velmi tenkou stopu, pokud přitlačíme, je stopa silnější. Inkoust je na vodní bázi, rozmývatelný a odolný světlu. Tyto barevné štětečkové popisovače se skvěle hodí pro kaligrafii, krasopsaní, ale i pro kreslení. Štětečkové popisovače Brush sign pen artist pochází z oficiální distribuce. Věříme, že vás jejich kvalita a výrazné barvy osloví tak jako nás jistě si je zamilujete.

 • Štětečkové fixy MARVY

  Štětečkové popisovače Artist Brush od japonské firmy Marvy Uschida jsou vhodné na všechny druhy papíru. Jsou na vodní bázi, rozmývatelné a rychleschnoucí v úžasných 72 odstínech. Chceme-li docílit plynulého barevného přechodu, použijeme k rozmývání barev  blender nebo vodní štětec. Barvy jsou jedinečné, zářivé, světlostálé a dokonalé. Štětečkový hrot je unikátní, vyrobený ze speciálních vláken, která se neroztřepí. Pomocí štětečkových popisovačů Marvy můžeme vytvářet úzké linky nebo vyplňovat barevné plochy, záleží na náklonu štětce. Skvěle se hodí k vytváření komiksů, krasopísma a ilustrací. Věříme, že stejně jako my objevíte kouzlo těchto štětečkových fixů. 

 • Akvarelové fixy MARABU

  Akvarelové fixy Aqua Pen Graphix od německé firmy Marabu jsou oboustranné popisovače s pigmentovým inkoustem na vodní bázi. Jsou  světlostálé, rozmývatelné vodou a bez zápachu. Mají zářivé a jasné barvy. Každý popisovač má dva různé hroty. Jeden je štětečkový a druhý tenký obrysový. Popisovače jsou určené k malování a kreslení na akvarelové papíry, nejlépe 250-300g/m. K dostání jednotlivě nebo v sadách, které jsou cenově výhodnější. Rozhodně stojí za vyzkoušení. 

 • Permanentní fixy

  Permanentní fixy Graphix od německé firmy Marabu. Popisovače jsou oboustranné s hrotem 1-2 mm a 0,5 mm. Jsou na alkoholové bázi, barvy jsou rychleschnoucí, voděodolné a otěruvzdorné. Používáme ke kresbě na hladké papíry, lze je také použít na všechny hladké a neporézní materiály. Dokonale ladí s alkoholovými inkousty, neboť inkousty se maluje na speciální papír a to je přesně ten povrch, který permanentním popisovačům vyhovuje. K dostání v sadách nebo jednotlivě. Doporučujeme vyzkoušet. 

 • Lihové metalické fixy

  Lihové metalické fixy od firmy Schneider jsou popisovače, které mají syté výrazné barvy. Krásně vyniknou zejména na černém nebo tmavém podkladu. Šířka stopy je 1-2 mm. Určitě stojí za vyzkoušení.

 • Fixy pro děti

  Dětské fixy od firmy Faber Castell v praktických a hezkých kovových krabičkách. Součástí sad jsou i barevné konektory, kterými můžete spojit více fixek k sobě a malovat tak třeba dvěma fixami naráz. Krabičky jsou ve tvaru kabelky, autobusu nebo truhly a pomohou Vašim dětem uchovávat fixy na jednom místě. Najdete zde i fixy od firmy Centropen nebo Primo, či foukací fixy. 

 • Doplňky
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 527 položek
 • Popisovač lihový metalický stříbrný 1-2 mm Schneider. Vhodné použití na většinu hladkých a nesavých povrchů. Nádherně vynikne na černém papíře. Vřele doporučujeme tento popisovač použít při výrobě přáníček, dárkových visaček a mnoho dalších kreativních prací. Popisovač má tenký kulatý hrot. Německý výrobek. 

  46,00 Kč
 • Fixy oboustranné lihové 12 kusů. Fixy mají tenký a zkosený hrot. Sada obsahuje odstíny: 0 Blender, 35 Lemon yellow, 23 Orange, 7 Cosmos, 12 Coral red, 86 Vivid redish purple, 67 Pastel blue, 71 Cobalt blue, 55 Emerald green, 46 Vivid green, 94 Brick brown, 120 Black. Baleno v plastové pevné krabičce.

  338,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Fixy oboustranné lihové sada 12 kusů Sonnet. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé popisovače Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo trojůhelníkového tvaru braní kutálení se po pracovní ploše a umožňuje pohodlné odložení bez neúmyslných šmouh....

  612,00 Kč
 • Aqua pen pink candy Graphix Marabu. Oboustranné popisovače s pigmentovým inkoustem, které jsou na vodní bázi, světlostálé, bez zápachu. Určené k popisování akvarelových papírů, nejlépe 250-300g/m². Popisovač má dva různé hroty - štětečkový a obrysový. Použití: Použijte na akvarelový papír a rozetřete mokrým štětcem. Výrobek německé renomované firmy Marabu.

  56,00 Kč
 • Touch Twin Marker Brush 120 Black Shinhan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Má vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Fixa má na jedné straně tvárný štětec a na...

  108,00 Kč
 • Touch Twin Marker Brush 0 Blender Shinhan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Má vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Fixa má na jedné straně tvárný štětec a na...

  108,00 Kč
 • Očekáváme dodání. Touch Twin Marker Brush 24 ks štětečkové oboustranné fixy ShinHan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Mají vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty....

  2 576,00 Kč
 • Touch Twin marker 36 ks oboustranné základní odstíny ShinHan. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé popisovače TOUCH Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru braní kutálení se po pracovní ploše a umožňuje pohodlné odložení bez neúmyslných šmouh. Speciálně...

  3 046,00 Kč
 • Touch Twin marker 24 ks oboustranné základní odstíny ShinHan. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé popisovače TOUCH Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru braní kutálení se po pracovní ploše a umožňuje pohodlné odložení bez neúmyslných šmouh. Speciálně...

  2 029,00 Kč
 • Touch Twin Marker Brush 12 ks štětečkové oboustranné fixy ShinHan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Mají vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty. Blender je možné...

  1 288,00 Kč
 • Rychlý náhled
  5 152,00 Kč 5 474,00 Kč

  Očekáváme dodání. Touch Twin Marker Brush 48 ks štětečkové oboustranné fixy ShinHan. Ideální pro detailní, profesionální práci výtvarníků, návrhářů, autorů komiksů, designerů. Mají vysoce kvalitní inkoust na bázi alkoholu, bohatou sytost barev a skvělé krycí schopnosti. Pomocí Blenderu lze odstíny mezi sebou míchat a vytvářet tak velice zajímavé efekty....

  5 152,00 Kč 5 474,00 Kč
  Sleva!
 • Rychlý náhled
  4 995,00 Kč 5 394,00 Kč

  Touch Twin marker 60 ks sada v kufříku ShinHan. ZAVÁDĚCÍ CENA! Touch Twin marker 60 ks sada oboustranných fixů v kufříku ShinHan. Jemný hrot na jedné straně a široký zkosený hrot na straně druhé popisovače TOUCH Twin Marker nabízí rozsah tlouštěk čar větší než kdykoliv předtím. Ergonomicky tvarované tělo obdélníkového tvaru braní kutálení se po pracovní...

  4 995,00 Kč 5 394,00 Kč
  Sleva!
Zobrazeno 1 – 12 z 527 položek