GLITRY, GLITROVÁ PERA A PASTY

Informace

Slevy

GLITRY, GLITROVÁ PERA A PASTY

Glitry, glitrová 3D pera a glitrové pasty. Glitry jsou jemný sypací třpytivý prášek. Dekorovaný předmět nejprve natřeme lepidlem a posypeme.  Glitrová 3D pera a glitrové pasty jsou tekuté třpytky. Jejich velikou výhodou je tekutá forma, tudíž se nesypou všude kolem.  Glitrová 3D pera vytvoří vystouplou 3D stopu a nanášíme přímo z aplikátoru. Gli...

Glitry, glitrová 3D pera a glitrové pasty. Glitry jsou jemný sypací třpytivý prášek. Dekorovaný předmět nejprve natřeme lepidlem a posypeme.  Glitrová 3D pera a glitrové pasty jsou tekuté třpytky. Jejich velikou výhodou je tekutá forma, tudíž se nesypou všude kolem.  Glitrová 3D pera vytvoří vystouplou 3D stopu a nanášíme přímo z aplikátoru. Glitrové pasty nanášíme špachtlí nebo nožem. Ve všech případech ale oceníte jejich nádherný třpyt a širokou paletu odstínů. 

Zobrazit

GLITRY, GLITROVÁ PERA A PASTY Počet produktů: 14

Podkategorie

 • GLITRY

  Glitry nebo třpytky jsou jemný třpytivý prášek v mnoha krásných odstínech. Lze je použít v kombinaci s lepidlem ke zvýraznění třpytu a lesku. Je možné je také přidávat do mýdel nebo křišťálové pryskyřice a nebo k ozvláštnění třeba vánočních ozdob. Stačí dekorovaný předmět potřít lepidlem a posypat třpytkami. Mohou to být třeba vánoční koule, MDF destičky, papír. V našem sortimentu najdete především glitry od firmy  Daily ART.

 • GLITROVÉ PASTY DAILY ART

  Glitrové pasty od Daily ART jsou specialita. Tekuté třpytky. Jedná se o pasty na akrylové bázi, ředitelné vodou. Po zaschnutí se nádherně třpytí a blýskají. Dodáte tak svému projektu další zvláštní rozměr a vzhled. Stojí za vyzkoušení, obzvlášť nyní v nadcházejícím období největších kreativních svátků. 

 • GLITROVÁ PERA 3D Daily...

  Glitrové pero 3D, tekuté třpytky od firmy Daily ART vytvoří na vašem výrobku opravdu plastický 3D třpytivý efekt. Využijete je při své kreativní tvorbě k vytváření mandal tečkováním, k prostému psaní dekorativních textů nebo třpytivých kontur a nebo jen k vybarvování. Lze je použít téměř na všechny materiály. Dřevo, papír, MDF, plast, textil. Osloví vás nejen svou kvalitou, barevnou škálou a v neposlední řadě také velice příznivou cenou.

 • GLITROVÉ LINERY Marabu

  Glitrové linery Marabu jsou glitrové pasty v praktickém aplikátoru. Výhodou je, že se třpytky nesypou všude kolem. Pomocí linerů vyrábíme třpytivé kontury.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek