POURING

Informace

Slevy

POURING Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Zboží je na cestě, očekáváme dodání. Silikonový olej využijete při malování tekutými barvami, tzv. technika fluid painting. Používáme současně s Pouring médiem k dosažení úžasných barevných efektů, kapek a podobně.

  66,00 Kč
 • Pouring Medium 500 ml Lití akrylového média pro smíchání s akrylovými barvami pro techniku ​​lití. Optimalizuje šíření barev, vytváří rovnoměrné vrstvení a uvolňuje vzduch obsažený.Pomalu ji smíchejte s akrylovými barvami a počkejte několik minut, než se začne míchat, aby vzduch obsažený v míchání vyšel.  Smíchejte s akrylovými barvami v poměru 1 až 2...

  189,00 Kč
 • Pouring medium sada 5 x 100 ml Akrylové barvy připravené k použití pro techniku pouringu. Jednotlivé barvy lze mísit dohromady a vytvářet tak různé odstíny.Úžasné mramorové efekty se získají pomalým litím na povrch a následným nakláněním povrchu (plátno, karton, dřevo) různými směry. Tyto barvy lze přímo použít na techniku pouringu bez dalších úprav....

  389,00 Kč
 • Textilní médium 50ml Přimícháním média do akrylových barev v poměru 1:1 vytvoříte barvu na textil.  Barvu nechat 12 hodin zaschnout a poté zafixovat zažehlením po dobu 3 minut. Prát můžete šetrně do 40 °C Pomůcky omýt ihned ve vlažné vodě.

  54,00 Kč
 • Rychlý náhled
  69,00 Kč 79,00 Kč

  Zboží je na cestě, očekáváme dodání. Silikonový olej Pentart používáme při malování akrylovými barvami. Tuto výtvarnou techniku nazýváme  fluid painting. Jedná se vlastně o rozlévané barvy na plátně.  Používáme současně s Pouring médiem k dosažení úžasných barevných efektů, barevných kol, kruhů, kapek a podobně.

  69,00 Kč 79,00 Kč
  Sleva!
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek