KORÁLKY

Informace

Slevy

KORÁLKY

Navlékání korálků je oblíbená zábava pro malé i velké. Potřebujete jen korálky, navlékací materiál a někdy navlékací jehlu. Záleží na velikosti korálku a průvleku. Druhů, typů, barev a velikostí korálků je obrovské množství. Korálky našíváme, navlékáme náramky, náhrdelníky, dřevěnými korálky zdobíme lapače snů a nebo třeba macramé. Náramky můžem...

Navlékání korálků je oblíbená zábava pro malé i velké. Potřebujete jen korálky, navlékací materiál a někdy navlékací jehlu. Záleží na velikosti korálku a průvleku. Druhů, typů, barev a velikostí korálků je obrovské množství. Korálky našíváme, navlékáme náramky, náhrdelníky, dřevěnými korálky zdobíme lapače snů a nebo třeba macramé. Náramky můžeme doplnit kovovými přívěsky a bižuterními komponenty. Návlekový materiál je také velmi různorodý. Nitě, silon, pružná gumička, kůže. Záleží jen na vás a vaší fantazii. Přejeme pohodové korálkování. :-)

Zobrazit

KORÁLKY Počet produktů: 94

Podkategorie

 • Skleněné korálky

  Skleněné korálky rozličných velikostí a tvarů převážně české výroby. Korálky mačkané nebo práskané. Navlékání korálků je oblíbenou zábavou pro děti i dospělé. Korálky pochází z oficiální distribuce.

 • Plastové korálky

  Plastové korálky a perličky rozličných tvarů a velikostí pro kreativní tvoření dětí i dospělých. 

 • Dřevěné korálky

  Dřevěné korálky pro malé i velké, lakované i přírodní. Všechny mají jedno společné, jsou zdravotně nezávadné.

 • Navlékací materiál

  Pro navlékání korálků používáme rozličné pruženky, gumičky, jehly, nitě a nebo kožené šňůry. Mrkněte na naši nabídku, jistě vás nějaká osloví. 

 • Bižuterní komponenty

  Kovové bižuterní komponenty, spojovací materiál, kovová lůžka a spousta dalších drobností na výrobu vašich šperků.

 • Kovové přívěsky

  Kovové přívěsky dodají tu správnou tečku vašemu tvoření z korálků. Poslouží jako samostatná ozdoba třeba na koženém provázku nebo třeba jako přízdoba na náramku. Pochází z oficiální distribuce.

 • Akrylové diamanty

  Akrylové diamanty potěší svým třpytem každou ženu, ať je to malá holka nebo ta odrostlejší. :-) Můžeme je nalepovat na cokoliv, použít jako třpytivý závěs nebo z nich vyrábět pomocí korálků a ketlovacích nýtů roztomilé andílky. Používáme je také u scrapbookingu, při dekorování papírových masek. Záleží jen na vás a vaší kreativitě. 

 • Samolepící perličky

  Samolepící perličky a samolepící akrylové diamanty. Jsou přízdoby, které jsou opatřeny lepícím proužkem. Můžeme jimi dekorovat jakýkoliv povrch. Třeba mobilní telefon, notebook, sešity, zápisníčky, alba nebo třeba textil. Oblečení, tašky, trička, džínové oblečení, kecky. U textilu je však potřeba použít speciální lepidlo na akrylové kamínky. Ať se vám tvoření daří. :-)

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 94 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 94 položek