POLYSTYREN

Informace

Slevy

POLYSTYREN

Polystyren je lehká pevná látka vznikající polymerací styrenu. My vám jej přinášíme ve tvarech, které se dají různě dekorovat. Najdete zde polystyrenové koule, vajíčka, věnce a kužely a to v různých velikostech. Oceníte jej především v období kreativních svátků. Snadno se maluje a zdobí. Pro náročnější přinášíme z polystyrenu rozličné figurky a ...

Polystyren je lehká pevná látka vznikající polymerací styrenu. My vám jej přinášíme ve tvarech, které se dají různě dekorovat. Najdete zde polystyrenové koule, vajíčka, věnce a kužely a to v různých velikostech. Oceníte jej především v období kreativních svátků. Snadno se maluje a zdobí. Pro náročnější přinášíme z polystyrenu rozličné figurky a zvířátka. Třeba polystyrenové kočky, sovy, medvídky, labutě, autíčka, motorky, rybičky, polystyrenové hlavy. Pojďte se podívat. :-) 

Zobrazit

POLYSTYREN Počet produktů: 47

Podkategorie

 • Polystyrenové koule

  Koule z polystyrenu mají v kreativní tvorbě mnohostranné využití. Tvoříme z nich vánoční ozdoby, sněhuláky, ale třeba školáci z nich vyrábí třeba sluneční soustavu. Věříme, že i vy pro ně najdete uplatnění. 

 • Polystyrenová vejce

  Velikonoční tvoření si bez polystyrenového vejce ani nedovedeme představit. Snadno se malují akrylovými barvami nebo temperou. Velice pěkných výsledků dosáhneme při dekorování technikou decoupage a polepujeme je motivy z rýžových papírů nebo ubrousků.

 • Polystyrenové kužely

  Polystyrenové kužely hojně používáme v kreativní tvorbě. Mohou to být nejrůznější vánoční dekorace nebo jako korpus při výrobě tolik oblíbených skřítků.

 • Polystyrenové věnce

  Polystyrenový věnec je fenomén o který je v období dušiček a kreativních svátků obrovský zájem. Tvoříme z nich dekorativní věnce kterými uctíváme památku zesnulých, ale také adventní věnce a věnce velikonoční. Zdobíme je šiškami, chvojím, květinami, stuhami, vajíčky a rozličnými přízdobami. Velikým pomocníkem jsou nám drátky a tavná pistole. Fantazii se meze nekladou. :-)

 • Polystyrenové tvary

  Polystyrenové polotovary poslouží vašim nejmenším k rozvíjení tvořivosti. Nejčastěji na ně malujeme akrylovými nebo temperovými barvami. Polystyrenová hlava vám zase může najít uplatnění jako držák na sluchátka nebo paruku, či třeba jako model pro kresbu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 47 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 47 položek