MIXED MEDIA, ŠABLONY, PASTY, FORMY, INKOUSTY, STRUKTURY

Informace

Slevy

MIXED MEDIA, ŠABLONY, PASTY, FORMY, INKOUSTY, STRUKTURY

MIXED MEDIA. Co to vlastně je? Jde výtvarnou techniku, kdy v jednom výtvarném díle kombinujeme zdánlivě nesourodé materiály, jako třeba akrylové barvy, inkousty, textilní tvrdidlo, rýžový papír na decoupage, dřevěné výřezy, výřezy z papíru nebo MDF, patiny, zlaté a kovové plátky,  plastové šablony z oficiální distribuce od firmy Daily ART nebo S...

MIXED MEDIA. Co to vlastně je? Jde výtvarnou techniku, kdy v jednom výtvarném díle kombinujeme zdánlivě nesourodé materiály, jako třeba akrylové barvy, inkousty, textilní tvrdidlo, rýžový papír na decoupage, dřevěné výřezy, výřezy z papíru nebo MDF, patiny, zlaté a kovové plátky,  plastové šablony z oficiální distribuce od firmy Daily ART nebo Stamperia, strukturovací pasty, glitrové pasty a sametové pasty a pěny, odlitky z plastových forem, skleněné a betonové kuličky, ústřižky látek a juty, krajky, pěnové a papírové růžičky, kovové přívěsky, vlastně co vás napadne. Tvoříme na plátno nebo na plátno na MDF desce a nebo plátno na kartonu. Malujeme štětcem nebo špachtlí a nebo obojím. A vytvoříme tím specifické, zcela originální dílo. Tato technika je naprosto úžasná a nedostižná v tom, že se můžeme zcela oddat své fantazii a smíchat naprosto odlišné materiály, teda v podstatě vše, co nám přijde pod ruku. :-) a vytvořit tím kompaktní a jedinečné dílo. S touto technikou zapomenete na všechny potíže a uniknete z reality všedního dne do světa fantazie. Všechny komponenty u nás najdete pod jednou střechou. Kdo si z počátku netroufne, pro toho máme Sadu Mixed media box od Kasia Salmanowicz, kde najdete úplně vše, co je k vytvoření kouzelné dekorace potřeba. Přejeme příjemné tvoření plné fantazie.  :-)

Zobrazit

MIXED MEDIA, ŠABLONY, PASTY, FORMY, INKOUSTY, STRUKTURY Počet produktů: 301

Podkategorie

 • Šablony

  Plastové šablony v naší nabídce jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Nabízíme pouze originální šablony, které jsou vyrobeny renomovanými firmami, lídry v oblasti kreativní tvorby. Mezi ně bezesporu patří italská firma Stamperia. Plastové šablony jsou určeny pro opakované použití. Mají originální design a různé rozměry. K práci s plastovými šablonami použijte akrylové barvy, stencil pasty, strukturovací nebo sametové pasty či barvy na textil. Všechny naše plastové šablony pochází z oficiální distribuce.

 • Strukturovací pasty a...

  Strukturovacích past je nepřeberné množství. Díky strukturovacím pastám se vám otvírá obrovský prostor pro vaši kreativitu. Zde teprve můžete popustit uzdu své fantazii. Záleží na tom, jakého efektu chceme docílit. Strukturovací pasty používáme je především při práci s plastovými šablonami, ale můžeme je také nanášet jen tak volně z ruky pro dodání 3D efektu vašeho projektu.  Gelová média používáme především pro zvětšení objemu akrylových barev a docílení strukturovaného povrchu. Pokud jste milovníkem nízkých plastových šablon, doporučujeme je naplnit speciální pružnou pastou. Tou je Gel Medium gloss nebo Gel medium Mat, což jsou průhledná média a výlisek bude transparentní. Nebo pružná akrylová pasta Sonet, kde výlisek je pružný, bílý a neprůhledný. Pasty lze použít na jakýkoliv povrch. Přejeme příjemnou zábavu a hodně kreativity. :-)

 • Sametové pasty

  Sametové pasty, Velvet paste od firmy Daily ART jsou pěkné efektové pasty s velmi matným a sametovým vzhledem. Dodají vašemu projektu opravdu ojedinělý a zajímavý rozměr a strukturu. Jednotlivé sametové pasty lze navzájem mísit, můžete je kombinovat s akrylovými barvami. Jsou vodou ředitelné, mají syté pozoruhodné barvy a světlostálé pigmenty. Lze je použít na jakýkoliv povrch, tedy dřevo, mdf desky, papír, karton, malířské  plátno, kámen. Opravdu nádherného vzhledu sametových past využijete při různých technikách, třeba při technice mixed media, decoupage, šablonování, scrapbooking, cardmaking. Sametové pasty nanášíme převážně špachtlí nebo tupovacím štětcem. 

 • Gesso

  Gesso je podkladový nátěr. Je výborný pomocník, který zvýší přilnavost a krycí schopnost akrylových barev na vámi dekorovaný předmět. Podle toho jaký podklad chceme docílit volíme barvu gessa, tedy bílou, černou nebo transparentní. Používáme jej u techniky decoupage nebo mixed media. Nanášíme štětcem. 

 • Odlévací formy

  Odlévací plastové formy nízké s nádhernými vzory od firmy Stamperia. Tyto plastové formy nejsou určeny k odlévání sádrou nebo mýdlovými hmotami či svíčkovými gely, ale samotvrdnoucími hmotami nebo pružnými strukturovacími pastami. Například Mix media cream paste od Stamperia nebo strukturovací pasta Sonet. Využití těchto plastových forem je zejména u dekupáže nebo scrapbookingu. Pomocí těchto plastových forem velmi ozvláštníte své výrobky a dodáte jim profesionální vzhled. 

 • Výřezy z HDF

  Výřezy z HDF jsou výborným doplňkem pro Mixed Media. Materiál HDF je kvalitnější a pevnější než MDF, je lisovaný za vyššího tlaku. Je i pevnější než překližka.  Najdete zde destičky různých tvarů a velikostí, které následně dekorujeme barvami, pastami, rýžovými papíry, stužkami. Můžete je lepit na sebe, abyste získali zvláštní a efektní strukturu svého díla.

 • Kuličky

  Kuličky ať už skleněné nebo kamenné používáme všude tam, kde chceme docílit zvláštního prostorového efektu. Dekorovaný povrch natřeme lepidlem, kuličky na něj nasypeme, zlehka přitlačíme a přilepíme. Můžeme je následně dekorovat akrylovými barvami a inkousty na vodní bázi nebo efektem rzi. Malá drobnost, která dodá vašemu projektu jiný rozměr a šmrnc. :-)

 • Inkousty matné na...

  Matné inkousty na vodní bázi používáme u techniky Mixed media všude tam, kde není žádoucí mít neprůhlednou vrstvu akrylové barvy, ale naopak. Tedy všude, kde chceme jen takzvaně doladit barvu, tedy zmírnit barevné přechody nebo zvýraznit reliéf nebo strukturu. Používáme tedy třeba u šablon, u výlisků z forem, u MDF výřezů, u scrapbookingu nebo prostě jen tak, abychom získali nerovnoměrný stříkanec. Lze je také používat k dekorování textilu. Barva je matná.

 • Inkousty měňavé na...

  Měňavé inkousty na vodní bázi používáme u techniky Mixed media všude tam, kde není žádoucí mít neprůhlednou vrstvu akrylové barvy, ale naopak. Tedy všude, kde chceme jen doladit barvu, tedy zmírnit barevné přechody, zvýraznit reliéf nebo strukturu a nebo získat měňavý vzhled. Používáme tedy třeba u šablon, u výlisků z forem, u MDF výřezů, u scrapbookingu nebo prostě jen tak, abychom získali nerovnoměrný stříkanec. Lze je také používat k dekorování textilu. Barva je krásně měňavá.

 • Metalické a perleťové...

  Metalické a perleťové inkousty na vodní bázi používáme u techniky Mixed media všude tam, kde není žádoucí mít jen neprůhlednou vrstvu akrylové barvy, ale naopak. Tedy všude, kde chceme doladit barvu, tedy zmírnit barevné přechody, zvýraznit reliéf nebo strukturu a nebo získat metalický nebo perleťový vzhled. Používáme tedy třeba u šablon, u výlisků z forem, u MDF výřezů, u scrapbookingu nebo prostě jen tak, abychom získali nerovnoměrný stříkanec na jakémkoliv povrchu. Nelze je však použít na hladké povrchy, protože tam nedrží. Můžeme je ale také používat k dekorování textilu. Barva je krásně metalická nebo perleťová.

 • Inkousty lesklé na...

  Lesklé inkousty na vodní bázi používáme u techniky Mixed media všude tam, kde nechceme mít jen neprůhlednou vrstvu akrylové barvy, ale naopak. Samozřejmě jimi můžeme akrylovou barvu jen tak přestříknout. Používáme všude, kde chceme doladit barvu, tedy zmírnit barevné přechody, zvýraznit reliéf nebo strukturu a nebo získat metalický nebo perleťový vzhled. Používáme tedy třeba u šablon, u výlisků z forem, u MDF výřezů, u scrapbookingu nebo prostě jen tak, abychom získali nerovnoměrný stříkanec na jakémkoliv povrchu. Nelze je však použít na hladké povrchy, protože tam nedrží. Můžeme je ale také používat k dekorování textilu. Barva je lesklá.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 301 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 301 položek