PŘÍZDOBY

Informace

Slevy

PŘÍZDOBY

Přízdoby na věnce, výřezy z překližky nebo mdf, dřevěné svítící domečky, sáňky, lyže, brusle, rozličné dekorace na věnce, třeba jablíčka, jeřabiny, žaludy, šípky, mixed media, plastové samolepící perličky, kolíčky, bambulky, skleněné kuličky a mnoho dalšího.  Prostě takové ty malé drobnosti pro radost, kterými vylepšíte své adventní, velikonoční...

Přízdoby na věnce, výřezy z překližky nebo mdf, dřevěné svítící domečky, sáňky, lyže, brusle, rozličné dekorace na věnce, třeba jablíčka, jeřabiny, žaludy, šípky, mixed media, plastové samolepící perličky, kolíčky, bambulky, skleněné kuličky a mnoho dalšího.  Prostě takové ty malé drobnosti pro radost, kterými vylepšíte své adventní, velikonoční nebo letní věnce, obrázky, své domovy. Snadno je připevníte drátkem nebo třeba tavnou pistolí. Přejeme příjemné tvoření. :-)

Zobrazit

PŘÍZDOBY Počet produktů: 210

Podkategorie

 • Přízdoby JARO, LÉTO

  Dřevěné přízdoby a výřezy z překližky jsou takové drobnůstky, které vám přinesou trošku radosti a úsměvu do života, zahřejí a pohladí na duši. Zkuste je přidat na jarní nebo letní dekorace, ozdobné věnce nebo je prostě přilepit na oblíbenou krabičku. Místo pro ně určitě vymyslíte sami. :-)

 • Přízdoby PODZIM, ZIMA

  V období kreativních svátků vytváříme dekorační věnce na vyzdobení našich příbytků. Adventní věnce v období Vánoc. Zpravidla tyto věnce věšíme na dveře, někdy do nich pomocí bodců připevňujeme svíčky. Aby byly věnce ještě krásnější a nápaditější zdobíme je výřezy z překližky, různými skleněnými nebo plastovými kuličkami, bobulemi, šípky, mašlemi, stužkami, vajíčky nebo květinami. Nejlépe se nám osvědčilo upevňovat ozdoby na věnce tavnou pistolí. Vše pak už záleží jen na vaší kreativitě. 

 • Kolíčky knoflíky

  Dřevěné kolíčky a knoflíky pro vaše kreativní tvoření.

 • Bambulky

  Bambulky jsou vyrobené z polyesterového vlákna a poslouží nám jako přízdoba na věnce nebo dekorace a nebo jako pomůcka pro kreativní tvoření, třeba s dětmi. Na věnce je lepíme tavnou pistolí, při tvoření s dětmi nám postačí lepidlo typu Herkules. 

 • Baňky na drátku

  Skleněné baňky na drátku oživí každou vaši vánoční dekoraci či adventní věnec.

 • Peří a křídla

  Peří a křídla v rozličných barvách pro vaše kreativní tvoření.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 210 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 210 položek