PŘÍZDOBY

Informace

Slevy

PŘÍZDOBY

Přízdoby na věnce, výřezy z překližky nebo mdf, dřevěné svítící domečky, sáňky, lyže, brusle, rozličné dekorace na věnce, třeba jablíčka, jeřabiny, žaludy, šípky, mixed media, plastové samolepící perličky, kolíčky, bambulky, skleněné kuličky a mnoho dalšího.  Prostě takové ty malé drobnosti pro radost, kterými vylepšíte své adventní, velikonoční...

Přízdoby na věnce, výřezy z překližky nebo mdf, dřevěné svítící domečky, sáňky, lyže, brusle, rozličné dekorace na věnce, třeba jablíčka, jeřabiny, žaludy, šípky, mixed media, plastové samolepící perličky, kolíčky, bambulky, skleněné kuličky a mnoho dalšího.  Prostě takové ty malé drobnosti pro radost, kterými vylepšíte své adventní, velikonoční nebo letní věnce, obrázky, své domovy. Snadno je připevníte drátkem nebo třeba tavnou pistolí. Přejeme příjemné tvoření. :-)

Zobrazit

PŘÍZDOBY Počet produktů: 188

Podkategorie

 • Samolepící perličky

  Samolepící perličky a samolepící akrylové diamanty. Jsou přízdoby, které jsou opatřeny lepícím proužkem. Můžeme jimi dekorovat jakýkoliv povrch. Třeba mobilní telefon, notebook, sešity, zápisníčky, alba nebo třeba textil. Oblečení, tašky, trička, džínové oblečení, kecky. U textilu je však potřeba použít speciální lepidlo na akrylové kamínky. Ať se vám tvoření daří. :-)

 • Akrylové diamanty
 • Dřevěné kolíčky
 • Bambulky
 • Dřevěné přízdoby, výřezy

  Dřevěné přízdoby a výřezy z překližky jsou takové drobnůstky, které vám přinesou trošku radosti a úsměvu do života, zahřejí a pohladí na duši. Zkuste je přidat na vánoční dekorace, ozdobné věnce nebo je prostě přilepit na oblíbenou krabičku. Místo pro ně určitě vymyslíte sami. :-)

 • Knoflíčky
 • Ozdoby na věnce...
 • Kuličky skleněné

  Skleněné kuličky můžete použít jako dekoraci na jakýkoliv podklad. Stačí jen plochu natřít lepidlem a posypat kuličkami. Zajímavého efektu docílíte, ozdobíte-li skleničku, do níž dáte čajovou svíčku. Váš svícen bude zářit na všechny strany. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 188 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 188 položek