PŘÍZDOBY

Informace

Slevy

PŘÍZDOBY

Přízdoby na věnce, výřezy z překližky nebo mdf, dřevěné svítící domečky, sáňky, lyže, brusle, rozličné dekorace na věnce, třeba jablíčka, jeřabiny, žaludy, šípky, mixed media, plastové samolepící perličky, kolíčky, bambulky, skleněné kuličky a mnoho dalšího.  Prostě takové ty malé drobnosti pro radost, kterými vylepšíte své adventní, velikonoční...

Přízdoby na věnce, výřezy z překližky nebo mdf, dřevěné svítící domečky, sáňky, lyže, brusle, rozličné dekorace na věnce, třeba jablíčka, jeřabiny, žaludy, šípky, mixed media, plastové samolepící perličky, kolíčky, bambulky, skleněné kuličky a mnoho dalšího.  Prostě takové ty malé drobnosti pro radost, kterými vylepšíte své adventní, velikonoční nebo letní věnce, obrázky, své domovy. Snadno je připevníte drátkem nebo třeba tavnou pistolí. Přejeme příjemné tvoření. :-)

Zobrazit

PŘÍZDOBY Počet produktů: 230

Podkategorie

 • Přízdoby JARO, LÉTO

  Dřevěné přízdoby a výřezy z překližky jsou takové drobnůstky, které vám přinesou trošku radosti a úsměvu do života, zahřejí a pohladí na duši. Zkuste je přidat na jarní nebo letní dekorace, ozdobné věnce nebo je prostě přilepit na oblíbenou krabičku. Místo pro ně určitě vymyslíte sami. :-)

 • Přízdoby PODZIM, ZIMA

  V období kreativních svátků vytváříme dekorační věnce na vyzdobení našich příbytků. Adventní věnce v období Vánoc. Zpravidla tyto věnce věšíme na dveře, někdy do nich pomocí bodců připevňujeme svíčky. Aby byly věnce ještě krásnější a nápaditější zdobíme je výřezy z překližky, různými skleněnými nebo plastovými kuličkami, bobulemi, šípky, mašlemi, stužkami, vajíčky nebo květinami. Nejlépe se nám osvědčilo upevňovat ozdoby na věnce tavnou pistolí. Vše pak už záleží jen na vaší kreativitě. 

 • Dřevěné kolíčky
 • Bambulky

  Bambulky jsou vyrobené z polyesterového vlákna a poslouží nám jako přízdoba na věnce nebo dekorace a nebo jako pomůcka pro kreativní tvoření, třeba s dětmi. Na věnce je lepíme tavnou pistolí, při tvoření s dětmi nám postačí lepidlo typu Herkules. 

 • Knoflíky
 • Kuličky skleněné

  Skleněné kuličky můžete použít jako dekoraci na jakýkoliv podklad. Stačí jen plochu natřít lepidlem a posypat kuličkami. Zajímavého efektu docílíte, ozdobíte-li skleničku, do níž dáte čajovou svíčku. Váš svícen bude zářit na všechny strany. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 230 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 230 položek