DOKUMENTNÍ POPISOVAČE A LINERY

Informace

Slevy

DOKUMENTNÍ POPISOVAČE A LINERY

Kvalitní dokumentní popisovače, linery od firem Marvy Uchida a Nevskaya Palitra, Sonnet obsahují voděodolný inkoust černé barvy, který se nerozpíjí a nerozmývá. Jsou vhodné pro ilustrace, přesné kreslení a psaní. Po aplikaci rychle zasychají, takže je lze použít i ve smíšených médiích nebo v kombinaci s akvarelovými barvami a kvašovými barvami. ...

Kvalitní dokumentní popisovače, linery od firem Marvy Uchida a Nevskaya Palitra, Sonnet obsahují voděodolný inkoust černé barvy, který se nerozpíjí a nerozmývá. Jsou vhodné pro ilustrace, přesné kreslení a psaní. Po aplikaci rychle zasychají, takže je lze použít i ve smíšených médiích nebo v kombinaci s akvarelovými barvami a kvašovými barvami. Hrot lineru poskytuje čistou a přesnou linii v jakémkoliv úhlu psaní. Nabízíme v různých velikostech. Linery pochází z oficiální distribuce a pro svou kvalitu jsou velmi oblíbené. Jistě zaujmou i vás. V naší nabídce najdete také levnější dokumentní popisovače od českého výrobce Centropen. Jsou vhodné pro běžné psaní do kanceláře, domácnosti nebo do školy.  

Zobrazit

DOKUMENTNÍ POPISOVAČE A LINERY Počet produktů: 27

Podkategorie

  • Popisovače Marvy Dokument

    Kvalitní dokumentní popisovače, linery Marvy Uchida obsahují voděodolný inkoust černé barvy, který se nerozpíjí a nerozmývá. Jsou vhodné pro ilustrace, přesné kreslení a psaní. Po aplikaci rychle zasychají, takže je lze použít i ve smíšených médiích nebo v kombinaci s akvarelovými barvami a kvašovými barvami. Hrot lineru poskytuje čistou a přesnou linii v jakémkoliv úhlu psaní. Nabízíme v různých velikostech. Linery japonské firmy Marvy Uschida pochází z oficiální distribuce a pro svou kvalitu jsou velmi oblíbené. Jistě zaujmou i vás. 

  • Popisovače Sonnet...

    Kvalitní dokumentní popisovače s voděodolným inkoustem černé barvy jsou vhodné pro ilustrace, přesné kreslení. Nerozmývají se. Po aplikaci rychle zasychají, takže jej lze použít i ve smíšených médiích nebo v kombinaci s akvarelovými barvami a kvašovými barvami. Hrot lineru poskytuje čistou a přesnou linii v jakémkoliv úhlu psaní. Nabízíme v 9 různých velikostech. Výrobek renomované ruské firmy Nevskaya Palitra značky Sonnet.

  • Linery Centropen

    Dokumentní popisovače s nerozmývatelným inkoustem a linery, které běžně použijete v každé kanceláři, domácnosti nebo ve škole. Výrobek české firmy Centropen za opravdu příznivou cenu. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 27 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 27 položek