UMĚLECkÉ JEDNOTLIVÉ

Informace

Slevy

UMĚLECkÉ JEDNOTLIVÉ

Akrylové umělecké barvy od výrobce Daily ART. Barvy dodáváme jednotlivě v balení 50ml nebo v cenově výhodném balení 500 ml. Jedná se o solidní studiové akrylové barvy s výbornou krycí schopností a světlostálostí. Lze použít k malování na malířské plátno, ale také třeba k technice Fluid Painting, Pouring. Tyto akrylové umělecké barvy jsou ocení p...

Akrylové umělecké barvy od výrobce Daily ART. Barvy dodáváme jednotlivě v balení 50ml nebo v cenově výhodném balení 500 ml. Jedná se o solidní studiové akrylové barvy s výbornou krycí schopností a světlostálostí. Lze použít k malování na malířské plátno, ale také třeba k technice Fluid Painting, Pouring. Tyto akrylové umělecké barvy jsou ocení převážně nadšení amatéři nebo studenti. Novinka v ČR,  doporučujeme k vyzkoušení. Jsme výhradními dovozci. 

Akrylové umělecké barvy Ladoga. Díky svému všestrannému použití s vynikající přilnavostí jsou vhodné pro malování na různé povrchy např. plátno, karton, dřevo, papír, cement atd. Barvy jsou vyrobeny z kvalitních pigmentů a akrylové disperze. Mají hustou konzistenci barvy, která si drží tvar při jednotlivých tazích štětce. Výrobek renomované ruské firmy Nevskaya Palitra z řady Ladoga. V balení 500 ml. Barvy jsou určeny především pro studenty výtvarných škol nebo pro nadšené amatéry. Hledáte-li kvalitní studiovou akrylovou barvu za rozumnou cenu, Ladoga je dobrou volbou.

 Profesionální Akrylové  barvy Master Class výrobce Nevskaya Palitra, St. Peterburg v jednotlivých tubách. Mistrovské umělecké barvy, které vás nadchnou sytostí barevných tónů, širokou škálou odstínů a v neposlední řadě i solidní cenou. Obsahují  velmi kvalitní a světlostálé pigmenty. Rozhodně osloví každého výtvarníka i nadšeného amatéra. Určitě stojí za to je vyzkoušet. Vřele doporučujeme.

Zobrazit

UMĚLECkÉ JEDNOTLIVÉ Počet produktů: 107

Podkategorie

  • Akrylové Umělecké...

    Novinka v ČR. Akrylové umělecké barvy od výrobce Daily ART. Barvy dodáváme jednotlivě v balení 50ml a cenově výhodné balení 500 ml. Jedná se o solidní studiové akrylové barvy s výbornou krycí schopností a světlostálostí. Lze použít k malování na malířské plátno, ale také třeba k technice Fluid Painting, Pouring. Tyto akrylové umělecké barvy jsou ocení převážně nadšení amatéři nebo studenti. Doporučujeme k vyzkoušení. 

  • Akrylové umělecké...
  • Akrylové Mistrovské...

    Profesionální Akrylové  barvy Master Class výrobce Nevskaya Palitra, St. Peterburg, jednotlivé tuby. Mistrovské umělecké barvy, které vás nadchnou sytostí barevných tónů, širokou škálou odstínů a v neposlední řadě i solidní cenou. Obsahují  velmi kvalitní a světlostálé pigmenty. Rozhodně osloví každého výtvarníka i nadšeného amatéra. Určitě stojí za to je vyzkoušet. Vřele doporučujeme.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 107 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 107 položek