TEMPERY

Informace

Slevy

TEMPERY

Tempery ST. Peterburg jsou DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB! Profesionální ruské mistrovské tempery z řady Master Class Nevskaya Palitra St. Peterburg vám přinesou opravdu nevšední zážitek z malby temperovými barvami. Najdete zde sady, ale i jednotlivé tempery.  Mezi ostatními temperovými barvami vynikají kvalitou, úžasnou sytostí barev a vynikající stálostí ...

Tempery ST. Peterburg jsou DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB! Profesionální ruské mistrovské tempery z řady Master Class Nevskaya Palitra St. Peterburg vám přinesou opravdu nevšední zážitek z malby temperovými barvami. Najdete zde sady, ale i jednotlivé tempery.  Mezi ostatními temperovými barvami vynikají kvalitou, úžasnou sytostí barev a vynikající stálostí pigmentů. Tempery jsou barvy ředitelné vodou, nedoporučujeme je však míchat s jinými vodou ředitelnými barvami. Rozmíchávají se na dřevěné nebo plastové paletě a nanášíme je štětcem nebo špachtlí na papír nebo dřevo. Jejich výhoda spočívá v tom, že po zaschnutí je možné je opakovaně rozmývat. Tyto mistrovské temperové barvy rozhodně stojí za vyzkoušení. Přejeme vám příjemný umělecký zážitek. 

Zobrazit

TEMPERY Počet produktů: 50

Podkategorie

  • JEDNOTLIVÉ Master...
  • Sady Master Class...
  • Školní tempery

    Tempery školní. I děti si zaslouží malovat kvalitními temperami. Jsou to především děti, které uvítají pestrost, sytost a výrazné barvy. Proto vám přinášíme tempery od firem Primo, Itálie a nestárnoucí klasiku od Koh-i-noor. Je pro nás důležité, aby děti malovaly kvalitními a zdravotně nezávadnými barvami, proto všechny barvy mají zdravotní certifikáty a pocházejí z ověřených zdrojů. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 50 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 50 položek