Zlato tekuté syntetika

Informace

Slevy

Zlato tekuté syntetika Počet produktů: 12

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
 • Dočasně nedostupné. Kvalitní zlato, odstín Bohaté zlato, Oro rico Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstín Staré  zlato, Oro viejo  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy (vyjma plastu), neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstín Královské  zlato, Oro ducado  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy (vyjma plastů), neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstí Červené zlato, Oro rojo  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy (mimo plastů), neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 •  Kvalitní zlato, odstín Anglické zelené zlato, Oro verde ingles   pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstín Žluté zlato jasné, Oro amarillo claro  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy (kromě plastu), neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní tekuté zlato, odstín Žluté zlato tmavé, Oro amarillo oscuro  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, vhodné na kov  atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstín Bílé zlato, Oro blanco  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, lze použít na kov, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní tekutá měď  pro řemesla a restaurování. Tekutou měď   můžete použít na jakékoliv povrchy (vyjma plastu) , neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu, skle, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstín Citronové zlato, Oro limon  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Momentálně nedostupné, očekáváme dodání. Kvalitní stříbro pro řemesla a restaurování. Tekuté stříbro  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu,  atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato pro řemesla a restaurování. Tekuté zlato můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek