Krakelovací laky

Informace

Slevy

Krakelovací laky Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
 • Krakelovací průhledný gel sada Dvousložkový gel na vodní bázi na vytváření průhledných popraskaných povrchů, vynikající na dekorování skla. Použití: Nanést komponent č.1, po úplném zaschnutí natřít komponentem č.2 Kresba i hloubka prasklin závisí na směru nanášení a tloušťky nanesené vrstvy. Výborně se dá použít i v kombinaci se šablonami a metalickými...

  173,00 Kč
 • Sada čirých  laků  na vodní bázi, který se nanáší ve dvou krocích. Vytváří efekt malého popraskání. Odtud také název Malý krakelovací lak. Lze použít na všechny tvrdé povrchy, tedy dřevo, sklo, kámen, plast, polystyren. Obsah 2 x 50 ml.

  120,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Krakelovací  lak Country style  vytváří přírodně vypadající praskliny. Můžete použít na jakýkoliv povrch, včetně skla a plastů. 100 ml vystačí na pokrytí 1 - 1,5 m2 povrchu s podkladovým nátěrem. Chcete vědět jak se používá? Podívejte se na naše video. 

  48,00 Kč
 • Dvoukrokový krakelovací  transparentní lak Web crackling lacquer na bázi vody. Vytváří obzvláště tenký popraskaný, pavučinový  efekt. Působí dojmem popraskaného starého porcelánu. Výrobce je litevská rodinná firma  DailyART. Obsah 2 x 60 ml.

  192,00 Kč
 •  ÚPLNÁ NOVINKA! Průhledná (transparentní)  hustá  barva na tvrdé povrchy, sklo, dřevo, kámen, která během usychání udělá perfektní praskliny. Vytvoří krakelovací efekt.  

  99,00 Kč
 • Momentálně nedostupné, očekáváme dodání. Sada čirých  laků  na vodní bázi, který se nanáší ve dvou krocích. Vytváří efekt malého popraskání. Odtud také název Malý krakelovací  lak. Lze použít na všechny tvrdé povrchy, tedy dřevo, sklo, kámen, plast, polystyren. Obsah 2 x 30 ml.

  97,00 Kč
 • Jsou to čiré laky, které obsahují dvě části a snadno se používají a rychle schnou. Vytváří klasický efekt popraskání. Ve velkém setu naleznete silné laky „Krok 1“ i ,,Krok 2“, které vytváří větší popraskání.  (Nabízíme ještě Malý krakelovací lak, který vytváří malé praskliny). Velikost popraskání také závisí na tloušťce vrstvy laku „Krok 2“ a teplotě v...

  231,00 Kč
 • Dočasně vyprodáno, očekávané dodání 7 - 10 dní. Chcete mít na svém výrobku perfektní praskliny? Pak použijte tuto sadu čirých  krakelovacích  laků.  Snadno se používají a rychle schnou. Vytváří krásný klasický profesionální  efekt popraskání. V balení jsou dva laky „Krok 1“ i ,,Krok 2“, které vytváří větší popraskání. Velký krakelovací lak znamená velké...

  120,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Chcete mít na svém výrobku perfektní praskliny? Pak použijte tuto sadu čirých  krakelovacích  laků.  Snadno se používají a rychle schnou. Vytváří krásný klasický profesionální  efekt popraskání. V balení jsou dva laky „Krok 1“ i ,,Krok 2“, které vytváří větší popraskání. Velký krakelovací lak znamená velké praskliny. Nabízíme také...

  97,00 Kč
 • Rychlý náhled
  69,00 Kč 71,00 Kč

  Krakelovací  lak Country style  vytváří přírodně vypadající praskliny. Můžete použít na jakýkoliv povrch, včetně skla a plastů. 100 ml vystačí na pokrytí 1 - 1,5 m2 povrchu s podkladovým nátěrem. Chcete vědět jak se používá? Podívejte se na naše video. 

  69,00 Kč 71,00 Kč
  Sleva!
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek