Krakelovací laky

Informace

Slevy

Velký Krakelovací lak Daily ART, 2x30 ml Zobrazit větší

Velký Krakelovací lak Daily ART 2x50 ml

DA12578000

Nový produkt

Chcete mít na svém výrobku perfektní praskliny? Pak použijte tuto sadu čirých  krakelovacích  laků.  Snadno se používají a rychle schnou. Vytváří krásný klasický profesionální  efekt popraskání. V balení jsou dva laky „Krok 1“ i ,,Krok 2“, které vytváří větší popraskání. Velký krakelovací lak znamená velké praskliny. Nabízíme také  Malý krakelovací lak, který vytváří  praskliny malé. Velikost popraskání také závisí na tloušťce vrstvy laku „Krok 2“ a teplotě v místnosti.

Více informací

126,00 Kč

Více informací

Naneste „Krok 1“ na povrch natřený  podkladovou  barvou.
Po zaschnutí barvy naneste Krok 1. Počkejte až bude vrstva suchá a průhledná. V závislosti na tloušťce vrstvy a okolní teploty to může trvat 15 minut až 2 hodiny. Obvykle délka schnutí je 30 minut. Vrstva zůstane  lepkavá.
Pak naneste „Krok 2“ a nechte jej řádně zaschnout. Po 2 – 4 hodinách by měl být povrch suchý a měly by se objevit praskliny, které však nejsou příliš vidět, proto je třeba je zvýraznit, aby vynikla jejich krása.
 K tomu použijte  metalické nebo matné pigmenty, patiny nebo živice (Bitumen).  Na úplný závěr výrobek ošetřete  lesklým, matným nebo  saténovým lakem Daily ART.
 Podrobné video zde:

Příslušenství