Zlato tekuté syntetika

Informace

Slevy

Zlato tekuté syntetika Počet produktů: 13

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek
 • Tekuté zlato odstín anglické zlato 125 ml Renesans Tekutá rychleschnoucí metalická barva značky Renesans. Barva je na bázi syntetické pryskyřice, rozpouštědla a pigmentů, které barvě dodávají její vlastnosti a sytost odstínů. 

  133,00 Kč
 • Dočasně nedostupné. Kvalitní zlato, odstín Bohaté zlato, Oro rico Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Kvalitní zlato, odstín Staré  zlato, Oro viejo  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy (vyjma plastu), neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v...

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstín Královské  zlato, Oro ducado  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy (vyjma plastů), neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstí Červené zlato, Oro rojo  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy (mimo plastů), neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Zboží je na cestě.  Kvalitní zlato, odstín Anglické zelené zlato, Oro verde ingles   pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstín Žluté zlato jasné, Oro amarillo claro  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy (kromě plastu), neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní tekuté zlato, odstín Žluté zlato tmavé, Oro amarillo oscuro  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, vhodné na kov  atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Zboží je na cestě. Kvalitní zlato, odstín Bílé zlato, Oro blanco  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, lze použít na kov, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní tekutá měď  pro řemesla a restaurování. Tekutou měď   můžete použít na jakékoliv povrchy (vyjma plastu) , neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu, skle, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní zlato, odstín Citronové zlato, Oro limon  pro řemesla a restaurování. Tekuté  zlato  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
 • Kvalitní stříbro pro řemesla a restaurování. Tekuté stříbro  můžete použít na jakékoliv povrchy, neoxiduje, syntetická báze.  Používá se například při restaurování dřeva,  lze s ním vytvářet nebo opravovat nápisy  na mramoru, žule, kovu,  atd. Nanášíme štětcem, který je potřeba vymývat v ředidle. 

  108,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek