Křídové barvy 100 ml Vintage Daily ART

Informace

Slevy

Křídová barva SAND 100 ml Daily ART

DA15035215

Nový produkt

Křídová barva odstín Sand, Písková v balení 100 ml. Výrobce Daily ART.  Je ředitelná vodou a  má úžasnou krycí schopnost. Obsahuje křídu, takže se snadno brousí smirkovým papírem. Pomocí těchto barev získáte  světlý,  matný a jemný vzhled. Používá se především na dřevo, k dosažení tolik populárního zestařeného, ošoupaného Vintage  nebo Shabby stylu. Pokud nechcete, brousit je nemusíte.  V naší nabídce najdete 30 kouzelných odstínů. Po zaschnutí zakončete nanesením  lesklého, saténového či matného laku, nejlépe Daily ART.

Více informací

95,00 Kč

Více informací

Před použitím těchto krásných Vintage barev není třeba nanášet podkladový nátěr, netřeba smirkovat.  Drží i na tom nejhladším povrchu, sklo, plast, polystyren  apod., ale samozřejmě používejte na dřevo, lepenka, kámen, beton atd. Snadno se používají s razítky a šablonami. Perfektní pro vytvoření starého efektu např. na  nábytku, rámečku, na tolik populárních krabičkách na kapesníky a čaje  a mnoha jiných dekoracích  v domácnosti. Barvy jsou ředitelné vodou, takže pokud nezaschnou, snadno se umývají.

NÁŠ TIP! Pokud chcete na dřevě vytvořit starý efekt, natřete podklad nejprve Bitumenem, patinou nebo tmavou akrylovou barvou. Nechte zaschnout, dále natřete Vintage barvou, nechte zaschnout a exponovaná místa např. rohy, hrany odřete jemným smirkovým papírem. Na závěr ošetřete matným nebo saténovým lakem Daily ART.

Příslušenství