KŘÍDOVÉ BARVY

Informace

Slevy

KŘÍDOVÉ BARVY

Křídové barvy Vintage od výrobce Daily ART v balení 50 ml, 100 ml a 300 ml. Barvy jsou husté, sametově matné, mají vysokou krycí schopnost, obsahují  kvalitní pigmenty,  drží na jakémkoliv podkladu. Není potřeba dávat podkladovou barvu. Pokud toužíte dát vašemu nábytku, skříňkám nebo jen dřevěným krabičkám nový a přesto starodávný vzhled, pak kř...

Křídové barvy Vintage od výrobce Daily ART v balení 50 ml, 100 ml a 300 ml. Barvy jsou husté, sametově matné, mají vysokou krycí schopnost, obsahují  kvalitní pigmenty,  drží na jakémkoliv podkladu. Není potřeba dávat podkladovou barvu. Pokud toužíte dát vašemu nábytku, skříňkám nebo jen dřevěným krabičkám nový a přesto starodávný vzhled, pak křídové barvy Vintage jsou pro vás tím správným řešením. 

Zobrazit

KŘÍDOVÉ BARVY Počet produktů: 40

Podkategorie

 • Křídové barvy 50 ml...

  Výroba ukončena, proto dochází k výpadku některých odstínů. Křídové barvy Vintage od výrobce Daily ART v balení 50 ml. Malé balení je vhodné pro všechny vaše malé projekty, krabičky, rámečky, obrázky. Barvy jsou husté, sametově matné, mají vysokou krycí schopnost, obsahují  kvalitní pigmenty,  drží na jakémkoliv podkladu. Není potřeba dávat podkladovou barvu. Pokud toužíte dát dřevěným krabičkám nový a přesto starodávný vzhled, pak křídové barvy Vintage jsou pro vás tím nejlepším řešením. 

 • Křídové barvy 100 ml...

  Výroba ukončena, proto dochází k výpadku některých odstínů. Křídové barvy Vintage od výrobce Daily ART  v balení 100 ml.  Barvy jsou husté, sametově matné, mají vysokou krycí schopnost, obsahují  kvalitní pigmenty,  drží na jakémkoliv podkladu. Není potřeba dávat podkladovou barvu. Pokud toužíte dát vašemu nábytku, skříňkám nebo jen dřevěným krabičkám nový a přesto starodávný vzhled, pak křídové barvy Vintage jsou pro vás tím správným řešením. 

 • Křídové barvy 300 ml...

  Křídové barvy Daily ART Vintage o obsahu 300ml. Výroba byla ukončena a proto může se stát, že některé odstíny již nejsou dostupné.

 • Křídové barvy Renesans
 • Vosky a média na nábytek
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 40 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 40 položek