Dekupážní papíry

Informace

Slevy

Dekupážní papíry

Dekupážní papíry používáme na decoupage, tedy ubrouskovou techniku. Jsou silnější než ubrousky nebo rýžové papíry a proto je potřeba je před nalepením trošku namočit. To proto, aby jimi lepidlo na dekupáž lépe prostoupilo. 

Dekupážní papíry  Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
 • Dekupážní papír Květy na světle modrém pozadí 33 x 48 cm Určený pro decoupage. Velmi tenký a pevný bílý papír, snadno absorbuje vodu, je pružný a netrhá se. Skvělý pro dekorování dřeva, ale také dalších povrchů jako je sklo, mdf nebo polystyren. Papír můžete poté lakovat, zvýšíte tak kontrast a jas barev, stejně jako jeho ochranu před odřením. 

  46,00 Kč
 • Dekupážní papír Bílé květy 33 x 48 cm Určený pro decoupage. Velmi tenký a pevný bílý papír, snadno absorbuje vodu, je pružný a netrhá se. Skvělý pro dekorování dřeva, ale také dalších povrchů jako je sklo, mdf nebo polystyren. Papír můžete poté lakovat, zvýšíte tak kontrast a jas barev, stejně jako jeho ochranu před odřením. 

  46,00 Kč
 • Dekupážní papír Šípková růže 33 x 48 cm Určený pro decoupage. Velmi tenký a pevný bílý papír, snadno absorbuje vodu, je pružný a netrhá se. Skvělý pro dekorování dřeva, ale také dalších povrchů jako je sklo, mdf nebo polystyren. Papír můžete poté lakovat, zvýšíte tak kontrast a jas barev, stejně jako jeho ochranu před odřením. 

  46,00 Kč
 • Dekupážní papír Ptáčci s květinkami 33 x 48 cm Určený pro decoupage. Velmi tenký a pevný bílý papír, snadno absorbuje vodu, je pružný a netrhá se. Skvělý pro dekorování dřeva, ale také dalších povrchů jako je sklo, mdf nebo polystyren. Papír můžete poté lakovat, zvýšíte tak kontrast a jas barev, stejně jako jeho ochranu před odřením. 

  46,00 Kč
 • Dekupážní papír Třešně 33 x 48 cm Určený pro decoupage. Velmi tenký a pevný bílý papír, snadno absorbuje vodu, je pružný a netrhá se. Skvělý pro dekorování dřeva, ale také dalších povrchů jako je sklo, mdf nebo polystyren. Papír můžete poté lakovat, zvýšíte tak kontrast a jas barev, stejně jako jeho ochranu před odřením. 

  46,00 Kč
 • Dekupážní papír Motýlci 33 x 48 cm Určený pro decoupage. Velmi tenký a pevný bílý papír, snadno absorbuje vodu, je pružný a netrhá se. Skvělý pro dekorování dřeva, ale také dalších povrchů jako je sklo, mdf nebo polystyren. Papír můžete poté lakovat, zvýšíte tak kontrast a jas barev, stejně jako jeho ochranu před odřením. 

  46,00 Kč
 • Dekupážní papír Ovoce 33 x 48 cm Určený pro decoupage. Velmi tenký a pevný bílý papír, snadno absorbuje vodu, je pružný a netrhá se. Skvělý pro dekorování dřeva, ale také dalších povrchů jako je sklo, mdf nebo polystyren. Papír můžete poté lakovat, zvýšíte tak kontrast a jas barev, stejně jako jeho ochranu před odřením. 

  46,00 Kč
 • Momentálně nedostupné. Dekupážní papír Břečťan A4 Určený pro decoupage. Gramáž papíru je 40g/m2. Velmi tenký a pevný bílý papír, snadno absorbuje vodu, je pružný a netrhá se. Skvělý pro dekorování dřeva, ale také dalších povrchů jako je sklo, mdf nebo polystyren. Papír můžete poté lakovat, zvýšíte tak kontrast a jas barev, stejně jako jeho ochranu před...

  22,00 Kč
 • Zboží je na cestě. Dekupážní papír  Levandule A4 Určený pro decoupage. Gramáž papíru je 40g/m2. Velmi tenký a pevný bílý papír, snadno absorbuje vodu, je pružný a netrhá se. Skvělý pro dekorování dřeva, ale také dalších povrchů jako je sklo, mdf nebo polystyren. Papír můžete poté lakovat, zvýšíte tak kontrast a jas barev, stejně jako jeho ochranu před...

  22,00 Kč
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek