TEXTILNÍ GALANTERIE

Informace

Slevy

TEXTILNÍ GALANTERIE

Krajky, stuhy, korálkové šňůry, juta, organza, fibre. Jedním slovem textilní galanterie. Všelijaké ty drobnosti, které ozvláštní vaše výrobky a podpoří vaše kreativní tvoření. Krajky použijete třeba ke zkrášlení oblečení, polštářků, ale třeba soch z Powertexu. Stužka se vždycky hodí. Třeba na velikonoční pomlázku nebo zavěšení dekorací. Korálkov...

Krajky, stuhy, korálkové šňůry, juta, organza, fibre. Jedním slovem textilní galanterie. Všelijaké ty drobnosti, které ozvláštní vaše výrobky a podpoří vaše kreativní tvoření. Krajky použijete třeba ke zkrášlení oblečení, polštářků, ale třeba soch z Powertexu. Stužka se vždycky hodí. Třeba na velikonoční pomlázku nebo zavěšení dekorací. Korálkové a perlové šňůry dodají vašemu tvoření lesk a šmrnc, juta se hodí ke všemu přírodnímu. Organza zase dodá vašim výrobkům nádech lehkosti. Záleží jen na vás, do čeho se pustíte. Přejeme mnoho tvůrčích nápadů. :-)

Zobrazit

TEXTILNÍ GALANTERIE Počet produktů: 32

Podkategorie

 • Stuhy

  Stuhy atlas, satén, taft. Atlasové stuhy, někdy je nazýváme saténové jsou typické svým leskem, jsou oboustranné a vypadají slavnostně. Taftová stuha je matného vzhledu, oboulící a při tvorbě se s ní velice dobře pracuje, protože při práci neklouže. Někdy jsou stuhy protkány zlatou nebo stříbrnou rexorovou nití a tím získají sváteční efekt. Jindy mohou být v okrajích zpevněny drátkem. 

 • Korálkové šňůry

  Korálkové a perlové šňůry dodají lesk a jiskru vašim dekoracím. Vánoční koule nebo polystyrenová vajíčka ozdobená technikou decoupage zavěšená na perlové šňůrce vypadají úchvatně. Plastové korálky na šňůrce zase podtrhnou krásu svatebních dekorací. Určitě stojí za vyzkoušení. 

 • Juta

  Juta a jutové stuhy. Materiály přírodního charakteru. Dodají dekoracím a vašim příbytkům přírodní ráz a podtrhnou teplo domova. Třeba mašle z jutové stuhy ozvláštní a zkrášlí každý dekorační věnec. 

 • Organza, Fibre

  Organza a fibre. Aranžovací tkaniny, které jsou lehounké jako vánek. Slouží k dekoračním a aranžérským účelům, zvláště chceme-li podtrhnout výjimečnost situace a zkrášlit slavnostní chvíle. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 32 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 32 položek