DĚTSKÉ TVOŘENÍ

Informace

Slevy

DĚTSKÉ TVOŘENÍ

Dětské tvoření, tvoření s dětmi nebo školní pomůcky z oblasti výtvarné výchovy. Ale také spousta drobností pro rozvíjení kreativity, manuální zručnosti a výtvarného cítění vašich dětí. Všechny výrobky pochází z oficiální distribuce a jsou zdravotně nezávadné. Tedy žádné levné dovozy. 

DĚTSKÉ TVOŘENÍ Počet produktů: 480

Podkategorie

 • Kreslení

  Vše co vaše děti potřebují pro kreslení a výtvarnou výchovu. Kvalitní pastelky, voskovky, křídy a nebo třeba Progreso. To vše pomůže vašim dětem k rozvoji tvůrčí fantazie a k barevnému vnímání okolního světa.

 • Psací a školní potřeby

  Gumovací pera, kružítka, trojúhelníky, pravítka, štětce, náplně, ořezávátka, tuše. To vše jsou drobnosti, bez kterých se děti ve škole neobejdou. 

 • Vodovky, tempery

  Vodovky a tempery pro první dětské malování nebo jako školní pomůcka pro výtvarnou výchovu. Zvláštní pozornost si zaslouží medové vodové barvy. S jejich sytými a výraznými barvami se bude vašim dětem krásně malovat a jejich nízkou cenu zase přivítají rodiče. Starší děti sáhnou spíše po školních temperách Koh-i-Noor. Najdete tu nejen sady, ale i jednotlivé samostatné tuby pro doplnění chybějících odstínů.

 • Prstové barvy

  Chcete mít sice zmazané, ale úplně šťastné dítě? Kupte mu prstové barvy. Ty poslouží vašim dětem k prvnímu seznámení se světem barev. Děti nemalují štětcem, ale právě prstíky. Jsou nadšené, neboť beztrestně mohou projevit svou fantazii nanášením prstových barev na papír, plátno a mnohdy i na sebe. Pracovní plochu dítěte raději opatřete igelitovou podložkou nebo plastovým ubrusem. Nemusíte se bát, protože všechny naše prstové barvy jsou kvalitní, ale především netoxické, zdravotně nezávadné, pečlivě testované, pocházející z oficiální distribuce. Tedy žádné laciné dovozy.  Přejeme hezkou zábavu. 

 • FIXY

  Darujte svým dětem kvalitní fixy. Jejich syté barvy je dozajista nadchnou. Mají totiž výraznější barvy než pastelky a snadno se s nimi kreslí.

 • Slupovací barvy

  Slupovací barvy na sklo, plast  nebo fólie, tedy na jakýkoliv hladký povrch. Barvy jdou následně sloupnout. Vaše děti si určitě zamilují vybarvování plastových sklíček těmito barvičkami. Barvy po zaschnutí zprůhlední, ze sklíček je však neslupujeme. Báječná zábava pro Vaše děti. 

 • Plastová sklíčka

  Vybarvování plastových sklíček bude pro vaše děti skutečnou zábavou. K vybarvení použijte okenní slupovací barvy, které jsou po zaschnutí průhledné.  Děti si je věší jako dekorace, rozdávají je jako dárky spolužákům, učitelkám.

 • Modelína

  Modelína a modelování neodmyslitelně patří k dětskému tvoření. Pomáhá dětem rozvíjet jejich výtvarné a tvůrčí schopnosti, jejich prostorové vnímání světa. Všechny naše modelíny splňují nejvyšší nároky na kvalitu, jsou zdravotně nezávadné, netoxické a pečlivě testované. Všechny naše modelíny pochází z oficiální distribuce. Tedy žádné laciné dovozy, protože pro naše děti chceme jen to nejlepší. Přejeme příjemnou zábavu s vašimi nejmenšími. :-)

 • Glitry

  Glitry nesmí chybět při dětském tvoření, především však v období kreativních svátků, kdy se vše musí třpytit a zářit. Používáme je jednoduše, prostě dekorovaný předmět natřete lepidlem a posypejte glitry. Chcete-li docílit třpytivých nápisů třeba na vánočních ozdobách, použijte lepidlo s úzkým hrdlem, třeba Herkules, napište nápis nebo namalujte obrázek, posypte glitry a máte hotovo. Vaše děti budou šťastné. :-)

 • Glitrová lepidla
 • Tvořivé sady

  Tvořivé sady pomohou vašim dětem k rozvoji kreativity, barevného vnímání světa a manuální zručnosti. Zábava pro malé i velké. Všechny výrobky pochází z oficiální distribuce a jsou zdravotně nezávadné. 

 • Pěnovky
 • Filc

  Filc čili plsť je jedním z nejpoužívanějších kreativních materiálů pro dětské tvoření. Ten svůj si u nás jistě najdete i vy. 

 • Chlupaté drátky

  Tvoření s chlupatými drátky je oblíbenou dětskou kreativní zábavou.

 • Oči a čumáky

  Plastové pohyblivé oči v rozmanitých velikostech a plastové čumáky pro kreativní tvoření.

 • Sliz výroba

  Výroba slizu je oblíbenou zábavou dětí. Sliz vznikne smícháním PVA lepidla a aktivátoru. Pomalým mícháním vznikne hustá hmota, kterou lze doplňovat různobarevnými glitry, čili třpytkami nebo třeba malými polystyrenovými kuličkami.

 • Barvy na obličej
 • Omalovánky

  Omalovánky, antistresové omalovánky a keramické omalovánky. Pro malé i větší děti nebo pro dospělé. 

 • Barevné papíry a...

  Barevné papíry a barevné školní kartony, čili čtvrtky pomáhají rozvíjet dětskou kreativitu.

 • Papírové šablony a výřezy

  Papírové šablony jsou určeny především pro práci s dětmi. Používáme je ve spojení s magickými trojhrannými voskovkami. Kdy položíme šablonu nebo výřez na pracovní plochu, na ni dáme obyčejný čistý papír a voskovkou, pastelkou nebo tužkou kreslíme po povrchu. Vzor šablony se nám na povrch obkreslí. Asi tak, jako se kdysi obkreslovaly mince. :-) Šablony můžeme samozřejmě použít k dekorování textilu nebo papíru třeba foukacími fixami. Nebo je lze použít ve spojení s vodovkami, temperou nebo akrylem. Tam se ale trvanlivost šablony výrazně zkracuje. Přejeme příjemné tvoření a hodně zábavy.

 • Diamantové malování

  Diamantové malování se stalo novým trendem a je velice oblíbené u všech věkových kategorií. Z naší nabídky můžete vybírat motivy například s kočičkou, pejskem, tygrem, domky, květinami a mnoho dalších zajímavých motivů. Jednotlivé kostičky na sobě mají označení písmen nebo číslic, na ty poté lepte daný odstín diamantu. Nevhodné pro děti do 14 let. Sada obsahuje malé části, hrozí spolknutí. Po dolepení všech kamínků na plátno opatrně přitlačte pevnou plochou například knihou, diamanty se tak důkladně přilepí na plátno.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 480 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 480 položek